Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mire véljem? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most mire véljem? Csak kanos volt vagy több van a dolgok mögött?

Figyelt kérdés

Nyaralni voltunk egy jópáran hétvégére ugrottunk le egy társaság és minen hétvégén más nyaralójába mentünk egyik hétvégén üvegeztünk és ittunk én voltam az egyetlen lány vicces helyzet volt... az egyik srác még nem csókolozott addig nos túl esett rajta csak ahogy telt az éjszaka egyszer csak reggel lett és elmentünk aludni csak hogy a srcáccal kettesben maradtam a szobában... és meglehet hogy nem aludtunk...nem tudom h jutottunk el idáig

Következő hétvégén a mi nyaralónkba voltam egy bnőmmel és lejöttek páran hétvégére közöttük ő is mikor filmet néztünk fogta a kezem aztán egész éjszaka reggel átölelt és megcsokolt :) napközben viszont semmi azután este filmnél fogta a kezem éjszaka viszont semmi másnap hazamentünk és azóta nem is taliztunk semmi


2014. júl. 23. 15:12
 1/4 Kerida ***** válasza:

Lehet ő is ott ücsörög a szobájába és azon mereng vajon benne lennél-e többe is.


Főleg ha fiatal lány vagy, akkor nem tudhatod, de a fiúk is emberek. Őket is gyötrik kételyek, ők sem sokkal határozottabbak fiatalként mint a lányok.


Tehát bőven megeshet az, hogy nem azért nem beszél veled, mert nem tetszett neki a kis műsor, hanem azért mert nem tudj, hogyan tovább.

2014. júl. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"a fiúk is emberek" ritkán olvasni ilyet :D ezt kevesen tudják :D
2014. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aa mi 2 labon jaro izomtomegek vagyunk es mindig ugy kell kineznunk, hogy a teremben minden norol leolvadjon a bugyi.


A dakonknak meg mindig minden korulmenyek kozott acelkemeny tettrekesznek kell lenni.


De ha ettol elterunk mar nem is vagyunk emberek.

2014. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és meglehet hogy

nem aludtunk...nem tudom h jutottunk el idáig


na most akkor volt töcsök vagy nem?

2014. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!