Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lány kedvel és odáig van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány kedvel és odáig van értem állítólag, mégsem akar kapcsolatot! Mit tehetnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
2 hónapja megismertem egy lányt akivel nagyon jól alakult minden, kivéve hogy szinte sose találkoztunk csak ha elmentem érte a munkahelyére és hazavittem! Ezeknek viszont nagyon örült, de ezen kívül csak üzenetbe beszélgettünk mindig (borzalmasan sokat)! Kb 3 hete úgy volt hogy nála alszom, csak ez nem jött össze! Egy jó 2 hete viszont nagyon megváltozott és nem úgy viselkedik velem mint eddig! Nem hajlandó egyáltalán találkozni, és az üzenetei is teljesen közönbösen hangzanak!Még szülinapjára is futárral tudtam csak viágot vitetni neki! Azt állítja nem mer belevágni mert fél, régóta van egyedül meg hogy én túl aranyos vagyok vele és ehhez nincs hozzászokva! De a barátnője szerint meg odáig van értem amúgy, csak hülye! Pár napja megundam a könyörgést és elküldtem a fenébe hogy ne velem szórakozzon! Megpróbáljam megint felvenni vele a kapcsolatot vagy hagyjam a francba? Nagyon megkedveltem és hiányzik hogy beszéljünk! 25/F
2014. júl. 23. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy elküldted. Ha fontos vagy neki keresni fog. De szerintem nem fog keresni, mert nem voltál fontos számára.
2014. júl. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha beszélgetnél vele a félelmeiről? Őszintén, úgy, hogy figyelsz minden szóra, amit mond, fel is fogod, és nem csak azt mondod, amit hallani szeretne, mert már turkálnál a bugyijában.
2014. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted,hogy kifakadtál,így legalább látja,hogy nem lehet veled szórakozni.Ha tényleg érdekled,úgyis lépni fog feléd,ennyi udvarlás után most rajta a sor.Nem neked kell futnod utána mindezek után,akkor sem,ha nagyon kötődsz hozzá.Hiszen pont azt használja ki,hogy nagyon kimutatod felé az érdeklődésedet,visszaél vele úgymond.
2014. júl. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkiről azt hinni, hogy játszmázik. Így lehet mindent elrontani.
2014. júl. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

1 és 3 köszönöm!

2 Próbáltam vele beszélni erről, nem azt hallja amit akar hanem amit érzek, illetve nekem ő nem csak egy dugás lenne hogy csak az lebegjen elöttem!!!!

2014. júl. 23. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, ugyanazokkal az erzesekkel mint a lany, en is lany vagyok. Ha magambol indulok ki, en semmit nem akarok jelenleg a sractol...tenyleg nagyon aranyos, normalis, de egyszeruen ugy erzem hogy most nem. Szerintem a te baratnod is igy van ezzel es hagyni kell, nem szabad rajarni a nyakara mert azt erezheti, hogy megfojtod. Valoszinuleg ha ugy odalenne erted, akkor nem csinalna ezt, hanem csak teged akarna. Keress olyat, aki megbecsul es tenylegesen szeret! Ennek pedig meg az elejen vess veget, amig nem olyan fajdalmas..
2014. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!