Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Nem akar valaki...

Csajok! Nem akar valaki ismerkedni, egy bulizós, állítólag jóképű pasival? 17/F

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kar volt kiemeld, hogy bulizos, ertelmesebb lanyoknal ez nem elony. Bar ha csak ennyit tudsz felmutatni, ok
2014. jún. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudod mit takar, hogy ismerkedni szeretnék? Hogy megismerni egymást.. Ez jutott először eszembe hát hűha.. De amúgy inkább motorozok..
2014. jún. 9. 15:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elvisz engem is bulizni igen :D
2014. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Küldj képet ;) Biztos nem szégyelled, ha jóképű vagy :D
2014. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
privat
2014. jún. 9. 15:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a rossz abban, ha bulizós?! Legalább nem otthon ül. Én is imádok bulizni, mégis értelmes és művelt vagyok. Ne általánosítsatok,mert ez meg rólatok vall!! 18L
2014. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mert otthon csak ülni lehet.. :D És egyébként csak ez a két véglet létezik? Vagy buli, vagy otthoni "dögunalom"? Sport, természetjárás, kreatív hobby? Kicsit nagyobb képzelőerőt ;-)
2014. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz ha akarsz, bár nem írtad milyen korúakkal akarsz beszélgetni de ha neked a majdnem 16 nem túl fiatal.. :)
2014. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!