Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a nőkről, akik szexkapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés

Az enyém erről(vélemény):

Egyszer kipróbálnám, de félek, hogy többet is éreznék a másik után, mint vonzalom.

20/L



2014. júl. 23. 19:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*iránt
2014. júl. 23. 19:41
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányok (mert ebben a korosztályban még ne beszéljünk nőkről...) legalább egyenesek.


Számos lánytól hallottam már "párkapcsolatként" feltüntetni a szexkapcsolatot, hogy ne érezzék magukat r*bancnak.

2014. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nem akar mást csak szexet mert régóta nincs senkije. Vagy van de unja az egészet és szeretőt keres.
2014. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig elítéltem az ilyesmit. Viszont újabban arra jutottam, hogy végülis, ha mindkét fél tisztában van azzal, hogy csak az élvezet miatt csinálják, ha egyiküknek sincs senkije, akkor miért is ne? Én is gondolkodtam rajta, hogy keresek ehhez egy lányt, úgyis diplomamunkát kéne csinálnom, tehát rendes kapcsolatra(amit jócskán előnyben részesítek) nem lenne időm.

S fura, de én is tartok kissé attól, hogy beleszeretnék a másikba. Túl kellemetlen dolog sülne ki belőle, ha így alakulna.

22f

2014. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Előfordulhat. De lehet, hogy nem. A szexkapcsolat két rendszeresen összejáró és szexelő emberről szól. Olyan ember kell hozzá aki szimpi, de nem tudnál beleszeretni. A probléma ugyanis az. Az egyik többet akar a másik nem, és kész a probléma. A szabályokra figyelj. :) (ne szeress bele lehetőleg :) ) Nincsen érzelmeskedés feleslegesen. (bonbon, szülinapi ajándék, ilyesmik. :) )
2014. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

És nem ítélem el. (ez is kérdés volt csak lemaradt)

Néha kifejezetten jót tesz. Egy viharos kapcsolat/szakítás után amikor még kell egy idő akár egy év is, hogy az ember "lelki gerince" megint kiegyenesedjen, és megerősödjön akkor másra nincs éppen szüksége, a testi része elég is.

Egy idősebb bácsival rendszeresen sokat beszélgettem és nagy bölcseletei vannak. (voltak, már sajnos nem él) "fiam, ha összezavarodtál akkor d*gj, és világos lesz" :)

És néha tényleg elég :) (sok ilyesmit mondott)


Csak tudd, hogy mit miért teszel, ez a legfontosabb :)

2014. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
:D :D
2014. júl. 23. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám én is, még mindig tovább lehet fejleszteni párkapcsolattá:D 22/F
2014. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy mindenkinek a saját döntése, hogy mibe megy bele és mibe nem. Sok ismerősöm szexkapcsolatban van, én személy szerint alkalmatlan vagyok az ilyesmire. Igaz sose próbáltam, de mivel nagyon szentimentális vagyok, így el se tudnám képzelni. Hosszabb ideig is voltam már egyedül, kívántam volna a szexet és jelentkező is akadt bőven, azonban én képtelen vagyok az érzelemmentes szexre. Mindenki más, valakinél ez másképp van, én nem ítélem el azokat a nőket sem, akik élnek ezzel a variációval, szerintem ehhez talán a személyiség mellett egyfajta szellemi érettség is kell, valamint nagyfokú önismeret, mert ha ezek bármelyike hiányzik, nagy a valószínűsége, hogy az egyik fél többet akar majd és ott is a csalódás.


21/L

2014. júl. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én voltam már szexkapcsolatba! És mi a fiúval már az elején tisztáztuk, hogy tényleg csak szex, nincsenek érzelmek, semmi, és ha véletlen változna, akkor mindenképp szólunk a másiknak, hogy ne legyen belőle baj. De nálunk egyikünk se érzett soha többet a másik iránt. Engem is eleinte elítélt ezért a barátnőm, de aztán ráhagytam, és a végén ő is belement egy ilyen kapcsolatba! :) 19/L
2014. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!