Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen csajra mondják azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen csajra mondják azt hogy "szét van baszva"?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok is egyaránt mondják egyes fajta lányokra

2014. júl. 23. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ribikre.


Aki ugy kivannak tágulva hogy a fejed bemenne.

2014. júl. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van egy tévhit, hogy azoknak a lányoknak akiknek a kisajkaik túl nagyok a gyakori szextől ilyen. Pedig ez genetika, nem tehetnek róla, hogy így néznek ki. Azok a "tudatlanok" őrájuk mondják.
2014. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg olyan tévhit is van, hogy aki sokat szexel, annak kitágul a hüvelye, ami szintén baromság. A szüléstől sem tágul ki annyira.
2014. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2.nak sajna igaza van. De én pontosítanék: A sok barom, aki nem tud semmiről semmit, csak a szája jár-ők mondják ezt.
2014. júl. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
aki több kukit fogott, mint kilincset
2014. júl. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2.-3. hozzászólónál van az igazság, olvasd el azt.
2014. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam erről a "kisajkas" dologról, azt hittem, erről mindenki tudja, hogy genetika.

Amúgy meg nyilván azokra mondják, akik sok pasival voltak. Ez a tipikus több f_szt fogott, mint kilincset.

2014. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek kiélt a feje.
2014. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A második vagyok. Sajnos nagyon sok előítélet van az emberekben.

Intim tornával egy prosti is lehet olyan szűk, mint egy lány aki tegnap veszítette el a szüzességét.

Tehát én nem mondanám senkire ezt a kifejezést!

De a kérdező vajon miért is kérdezte?

2014. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!