Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat csúnyának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat csúnyának, ha csupa pozitív visszajelzést kapok?

Figyelt kérdés

Gyakran megnéznek, sokszor veszem észre, h megyek az utcán és az egyik pasi oldalbaböki a haverját, h "nézd!", pedig nem öltözöm kihívóan (persze rövidgatya, ujjatlan azért előfordul így nyáron, de nem teszem ki a fenekem ahogy az ma "divat"). Az utóbbi időkben híztam elég sokat, a legutóbbi pasim csúnyán átvert, megcsalt, ezért az alapból alacsony önbizalmam a béka feneke alá esett. Utálom magamat, utálom a kinézetemet, utálom hogy semmi nem tud motiválni már... Nem értem, miért kapok pozitív visszajelzéseket, mikor borzalmasan festek, ráadásul antiszociálisan is viselkedek. Vannak udvarlóim, de már nem akarok közel engedni senkit sem, félek a csalódástól, ugyanakkor vágyom rá, hogy valaki törődjön velem. Hogy zökkentsem ki magamat ebből az állapotból?

20/L


2014. júl. 23. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
18 évesen ugyanígy voltam. nos, a munka tett emberré. Az mindenre gyógyszer. 25f
2014. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezzel mi nem sok mindent tudunk kezdeni. Ebből csak te tudod kibillenteni magadat. Kezdetnek jók a pozitív visszajelzések, viszont ne csak és kizárólag ezekből meríts energiát, nem attól leszel jó csaj, hogy mások mit gondolnak rólad. Ezt tényleg belül kell elrendezned magadban.
2014. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!