Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratsagbol szerelem?

Figyelt kérdés
Van itt olyan,akinek igy alakult a kapcsolta egy baratsagbol? (Fiu-lany baratsagra gondoltam.) Esetleg el tudnatok meselni a "torteneteteket"?

2014. júl. 23. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb dolog, pláne, ha ki is tart nem csak fellángolás.

Apáméknak sikerült, 20+ éve házasok, és boldogok, mint a fene. :D

2014. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

barátok voltunk, aztán többet kezdtünk érezni egymás iránt. Végül nem jöttünk össze, hanem lett egy barátság extrákkal kapcsolatunk. Ez tartott több mint 1 évig. Eleinte jól működött, de nem lett jó vége, odalett a barátságunk.

True story!

19L és F

2014. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én fél éve vagyok együtt így a párommal, 3 hónapig voltunk csak barátok.
2014. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Egy éve ismerjük egymást, az elejétől kezdve nagyon jó barátok voltunk(szinte túl jók), mindenki azt hitte, hogy járunk,csak mi nem tudtunk róla. :) Aztán egy hónapja jutottunk el odáig, hogy bemertük vallani egymásnak.(Vagyis nem kellett bevallani, csak úgy jött.) :)
2014. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Előbb is összejöttünk volna, csak szerinte túl jó barátok voltunk és nem akarta kockára tenni a barátságunkat. De szerintem most így sokkal jobb. :)
2014. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es,mintha rolam beszeltel volna :)
2014. júl. 24. 17:05
 7/9 anonim válasza:

5 éve ismertem meg azt a lányt akit még most is tiszta szívemből szeretek...3 héttel ezelőtt egyik alkolommal mikor vele voltam..megcsókoltam..és összejöttünk..két nap után szakított azzal az "indokkal" hogy rosszkor jött neki ez a kapcsolat..mert hogy a tanulás fontos most neki(igazábol nem lépett túl a barátján...kiakadtam , vagdostam magam..elkezdtem cigizni..erre kiakadt..utána meg bármit tettem csak rosszabb lett...és most utál...


14/F

2014. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 ne vagdosd magad! senki nem ér annyit, hogy tönkretedd miatta az életedet! Én is vagdostam magam, de rájöttem, hogy mekkora hülye vagyok...
2014. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szeretlekoliver válasza:
3évig voltunk legjobb barátok.Én beleszerettem,elmondtam neki többet érzek mint barátság,visszautasìtott.De aztán pár hónapra összejöttünk.Azóta már 9hónapja együtt vagyunk.Úgyhogy létezik barátságból szerelem :)) 18L
2014. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!