Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ismeretlen lány ír,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismeretlen lány ír, hogy hagyjam békén a fiút, az azért van, mert adott esetben féltékeny lehet?

Figyelt kérdés
Ez úgy volt, hogy egy lány rám írt totál ismeretlenül, bunkó, lekezelő hangnemben, amiért a fiúnak "írogatok", mert állandóan rólam beszél neki, ami már idegesíti a lányt... ez szerintetek mi?

2014. júl. 24. 13:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A csaj féltékeny
2014. júl. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
vagy ő a barátnője vagy az szeretne lenni. ezt derítsd ki. ha a fiú tényleg a barátja akkor tipli ha meg csak a lány fejében vannak együtt akkor meg tiltsd le és reménykedj, hogy élőben nem mer megkeresni:D
2014. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem, bizonyára kedvel, szimpinek tűnsz neki és azt akarja, hogy legyél az LB-je... suerinted?
2014. júl. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
láányok...
2014. júl. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez a lány aztán elkezdett nekem írni mindenfélét, hogy már eléggé közel állnak egymáshoz, mivel 14 éve ismerik egymàst, továbbá kijelentette, h ő a fiúnak a nője, és már a fiút is idegesítem ezzel. De a barátnőim azt mondjàk, a fiú ennek ellenére is figyel, stíröl...
2014. júl. 24. 13:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Ostobák vagytok mindketten. Egész jó barinők lennétek, megértenétek egymást hisz egy értelmi szinten vagytok :)
2014. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aztán írt egy olyat, mert azt írtam neki, h nem kéne ismeretlenül beleavatkozni, illetve mindenki azzal beszél akivel szeretne, nincs összefüggés... hogy végül találkozni akar velem személyesen, és úgy "elbeszélgetni" egy kicsit. Erre a srác rögtön írt egy olyat nekem, amivel lezárhatjuk... viszont a folyosón, aulában, teremben amikor egymásra néztünk mindig engem nézett... ez nem azt jelenti, h nem akar bajba sodorni engem?
2014. júl. 24. 14:01
 8/12 anonim ***** válasza:
14 éve ismerik egymást?? Azt akarod mondani, hogy nem 13 évesek vagytok???
2014. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, a csaj idősebb nálam... kb 22 lehet, a fiú meg 20 felé... viszont a csaj meg ilyet írt, h "nem így kell felszedni egy fiút, egy 18 évesnek." Még mindig gimis a csaj... xD
2014. júl. 24. 14:06
 10/12 anonim ***** válasza:
mi van cigányok vagytok? akkor érthetőbb lenne a sztori
2014. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!