Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, kíváncsi vagyok, nektek milyen lányok tetszenek, mondanátok véleményt pár lány kinézetéről?

Figyelt kérdés
Akit érdekel a dolog, válaszoljon/írjon privit.

2014. júl. 24. 23:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Duci. Csak a ducik! Nagyobb mell ne legyen nagy feszes kerek, picit lógósabb. Imádnám.
2014. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egy abszolút nőies, hosszúhajú, ruhákat, szoknyát magassarkút stb. viselő leszbi vagyok, de nem a saját "típusom" kedvelem. Szeretem ha valaki kicsit lazább, lázadósabb, odavagyok a sötét haj-világos szem kombóért.


Szóval mint a barátnőm :D


Ja, és nekem nem igazán jönnek be a nagyon vékony lányok, nem tudom miért, de nem.


20/L

2014. júl. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem nagyon tetszenek a magasabb, hosszú barna/barnásszőke hajú, kék szemű, normál/vékony alkatú lányok.


:) 19/l

2014. júl. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Barna vagy fekete haj, vékony de nem pálcika testalkatú lányok inkább. Szem szín meg kék, mert sötét hajszínnél nagyon jól néz ki és ritka is. :D
2014. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Hogy nekem milyenek jönnek be?

Ahogy Lagzi Lajcsi mondta...

Hosszú, fekete haj!

De sukár ez a csaj!

Túlságosan gizda, lóvéja meg nyista!

2014. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Nálam egyértelműen csak a hosszú hajú lányok jönnek be.A szemszín az teljesen mindegy.Ne legyen túlságosan alacsony szép alakja legyen, adjon magára.Az öltözködése ne legyen túl nőies mármint például magassarkú kizárva.
2014. júl. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
utolsó ez érdekes, általában mindenki a nőies lányokra vadászik :D legalábbis az itteni kérdésekből ezt szűröm le
2014. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet nőies mert nincs magassarkúban. Nem ez a döntő.
2014. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A barna haj, barna szem párosítás nálam a befutó, főleg ha hosszú (lehetőleg göndör) fürtjei vannak fruruval. Stílusban pedig kifejezetten az elegánsat kedvelem, de a lényeg, hogy nagyon ápolt legyen és adjon magára. 17/ L
2014. júl. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Teljesen vegyes. Bejön az ápolt, hosszú haj is, meg a milisre vágott is.

Tetszenek a vékony, petite alkatú csajok, az izomsak is, meg a nagydarab teltkarcsúak is.

2014. júl. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!