Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek a zsidó fiúk?

Figyelt kérdés
Nyilván, nem minden zsidó fiú ugyanúgy néz ki ,de vannak közös tulajdonságok nyilván.

2014. júl. 24. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
persze! a közös tulajdonságuk az hogy tele vannak lóvéval.
2014. júl. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azon kívül? :)
2014. júl. 24. 23:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 háháááá
2014. júl. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
szerintem kissé rusnya fejük van.
2014. júl. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
woody allen rulez
2014. júl. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem nagyon bejon a mentalitask az eletmoduk a felfogasuk
2014. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Körbe vannak metèlve a farkuknàl, nagyon izzadtak mert a zsidók aztàn a higèniàra nem nagyon adnak, sorry de ez az igazság , mert mindenki van egy àjjer szaga, amit sokszor mosakodas utàn is èrez az ember mert fel veszi ujra az àtizzadt inget amit elötte levett azuhanyozàs elött de ujra felvesI mert mèg nem olyan piszkos, a nyaka a vilàgos ingnek csak kicsit àrnyèkos vagy nevezzed retkesnek, de ha szól az èrte azt mondja jó az mèg mert nem làtszik oldalról ès nyugodtan felveszi annak dacàra hogy izzadsàg szaga terjed 3 mèteres körzetben. Ilyen eek na meg nagyon szarràgo smucigok,na ha ezek bejönnek neked akkor. Kedves egèszsègedre!
2014. aug. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért ,sok magyart összehasonlítanék velük és megnézném ,hogy ki az ápoltabb, amikor elmész az utcán és teli van olyan igénytelen emberekkel, túrja az orrát a villamoson, a kezébe törli az orrát, a bűzről nem beszélve ... úgyhogy erről ennyit.. Szóval óvatosan általánosítanám őket. A magyarokra sem ez a jellemző félre értés ne essék, de aban is van igazság ,hogy nem alaptalanul mondják ezeket a magyarokról, el lehet olvasni utazási beszámolokat az interneten ,hogy mi az ami szembe tűnik sok külföldinek a magyarokról, de a média ezeket a beszámolókat osztja meg ,csak hogy milyen szépek meg aranyosak vagyünk, aha, persze. Ja, igen magyar vagyok.
2014. aug. 7. 13:19
 9/11 A kérdező kommentje:
egyébként ,meg tényleg vannak zsidók között is ilyenek is, ez nem vitatható.
2014. aug. 7. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazad van! Emberek vagyunk és nem vagyunk egyformák legyen az Magyar vagy Buddha vagy zsidó mert mindenhol ès minden nemzetben van tiszta no meg kevësbé tiszta, ugy hogy senki nem tökéletes, na meg a higenia is az igenytöl függ ki szarás után kezdettt mos van aki meg nem mondván nem Szarta le a kezét! (Ezt mondta egyszer nekem valaki Akinek mutattam hogy merre van a mosdo amikor kijött a wc böl)
2014. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!