Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagos fiúként miért írogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos fiúként miért írogat nekem egy lány?

Figyelt kérdés

Táctáborban találkoztunk először, 1 hete,már hazajöttünk. Ott elvoltunk,néha beszéltünk kicsit,vagy táncoltunk,ennyi. Itthonról én írtam neki először elkérni egy videó linkjét de azóta ő szokott írni,érdeklődik,utalgat,olyanokat hogy ő nem félős és hasonlóak..


Honnan tudjam hogy mit akar? Attól tartok hogy csak azért jópofizik meg flörtöl hogy felkérjem partnernek tánchoz,mert én viszonylag jó vagyok. Megnéztem falát,ott még májusban szíveket írogattak egymásnak egy fiúval,ami nem volt rég..

18/F


2014. júl. 25. 15:52
 1/6 anonim válasza:
Érdekből.Nekem csak akkor szoktak írni,ha segítség kell valamelyik tárgyban az egyetemen.
2014. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dugd meg.
2014. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha másnak is írogat, akkor csak ki akar használni. Tehát tedd azt amit a 2-es válaszoló javasolt.
2014. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én akkor utalgattam ilyeneket,mikor próbáltam jelezni a srác felé,hogy nyugodtan nyithat felém,mert nem vagyok szégyenlős. :) Egyébként,ha ennyire számítónak gondolod,akkor minek foglalkozol vele? Bár nem tudom,hogy ki olyan buta,hogy azért flörtöljön egy sráccal,meg érdeklődjön,mert azt szeretné,hogy a táncpartnere legyen. Amiatt bőven elég csak haverkodni,plusz akár maga is feltudná hozni...
2014. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a 2-eshez. Küldj neki te is egy szívet, írd, hogy biza te se félsz, és go kisbolt óvszerért. ;)

Aztán táncikálj mással.

2014. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó vele beszélgetni és hasonlítunk is egymásra belsőleg.


Táncpárom már van lehet hogy ezért cserkészik így..

2014. júl. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!