Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalta már meg valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalta már meg valaki a párját azonos neművel?

Figyelt kérdés
Kiderült? Mit szólt hozzá a párod?

2014. júl. 25. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem, mikor úgy éreztem hogy erre van szükségem, egyszerűen beavattam a páromat. Neki is tetszett az ötlet, ezért belement. Csak erősítette a kapcsolatunkat.

19/l

2014. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem gyakorlatilag a barátom mellett volt egy második életem, ami a nőkről szólt. Utána pedig rájöttem, hogy csak a nők érdekelnek és elhagytam a pasim. Viszont van egy barátnőm, aki rendszeresen nőzik a pasija mellett, de nem mondja el neki. Nem szép, de ez van.
2014. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 MrPifta ***** válasza:
48%
nálunk melegeknél ha van megcsalás (ami ugyanúgy helytelen) akkor többnyire azonos neművel történik.
2014. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Nem.


Először is, elég kevés leszbikus van, azért gondold el, mennyit kell keresgélni amíg olyan eset áll elő, hogy mindkét fél bejön egymásnak, és kapcsolat lesz belőle. Meg úgy alapból ha valakivel összejövök, azt tisztelem annyira, hogy nem csalom meg.


Másodszor meg a fennt említett ok miatt a csajbárokban már úgyis mindenki mindenkinek az exének az exe, nem kell ezt még fokozni is. Azért a leszbikus is nőből van, a pletyka gyorsan körbeér, akár online jött össze az affér, akár IRL.

2014. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is, elég kevés leszbikus van??? - jó sok szexuális orientációja titok a nagy közönségnek. Azért a minden 15+% leszbi és biszex lányt nem venném kevésnek.


(Bp-en menj el olyan helyre ahova járnak, majd meglátod nincsenek kevesen.) Vannak meleg baráti társaságok, civilben meg sem mondanád, hogy szexmániás a lány és pasi még nem nyúlt hozzá. ;)


Happy freedom!

2014. júl. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy sok leszbi párból az egyik fél, ráadásul sokszor közös megegyezéssel nyitott a másik nem irányába.
2014. júl. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem tudom? :D

Az a 15+% -annyira azért nem sok, ha mondjuk a 85+-% heteró nőkhöz arányítjuk. És akkor ebből még lejön az, aki kapcsolatban van, aki nem jön be, akinek nem jövök be, az exek, aki csak dugni akar mást semmit... Így azért nem olyan sok az.

2014. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

velem csalja a pasiját egy csaj. még nem tud róla és nem olyan rég óta


Egy leszbikus*

2014. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

hatos, az nem leszbi pár, mert akkor minimum az egyik biszex :D


egyébként én még nem hallottam ilyet, és soha nem is mennék ilyenbe bele....


20/L/L

2014. júl. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

#9/9 Biszex hajlamú leszbikus, ha pontosak akarunk lenni.


Full meleg pasi ismerőseimből is mindnek volt már nővel viszonya. (jó általában néhánnyal). Csak ezt sokan nem tudják, "Mert a leszbikus vagy vagy, ha meleg pasi akkor tudjál dönteni!" - mondat nagy gátakat szab.

2014. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!