Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenre borotváljam? Teljesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenre borotváljam? Teljesen?

Figyelt kérdés

Első alkalom lesz, és teljesen tanácstalan vagyok. Néhány helyen azt olvasom, hogy legyen valami, mások azt írják, hogy teljesen legyen leborotválva. Gáznak tartom megkérdezni a páromat, hogy hogy szeretné... Ha teljesen leborotválom, és nem tetszik neki, maximum szól, hogy legközelebb ne így legyen. De ha nem borotválom le teljesen és amiatt szólna, az már gáz. Szerintetek mit tegyek?

17/F

(akinek nem esett volna le: nemi szerv és környékéről van szó..)



2014. júl. 25. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt a barátnőddel, ha egy ilyet nem mersz tőle megkérdezni?
2014. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlom, hogy ollóval vagy géppel vágd rövidre. Aztán max. ha azt szeretné, hogy olyan legyen, mint egy 5 évesé, szól.

Egyébként nyugodtan kérdezd meg, én is megkérdeztem a barátnőmet, bár nem lepett meg, mikor azt mondta, h max vágjam rövidre, de őt nem zavarja.

2014. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ciki megkérdezni?
2014. júl. 25. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már olyan kapcsolatban vagy vele, hogy a szex jön, akkor nem kéne annak lennie. De te ismered.
2014. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább vágd vissza ollóval. Első (illetve hosszú időt követő) borotváláskor kisebesedik.
2014. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!