Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nők mélységesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nők mélységesen felháborodva, ha valaki esetleg úgy gondolja, hogy az ő számukra a szex csak egy szükséges rossz?

Figyelt kérdés
Az nem jut eszükbe, hogy lehetséges, hogy nem ok nélkül gondolják igen-igen sokan ezt?
2014. júl. 26. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok felháborodva a sikertelen tizenévesek véleményén. Mert a sikeres tizen-huszonéves ismerőseim mindig azt mondják, hogy már kiborítják őket a csajok, hogy egy héten mennyit kell megdugni meg mennyiszer akarják. És a nők nem normálisak emiatt szerintük:D
2014. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

persze, vannak azok a nők, akik inkább tettetik az orgazmust, csak ne kelljen beszélni


meg akik jutalomként használják a szexet, fizetőeszközként

2014. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok felháborodva, mindenki azt gondol amit csak akar, én úgyis úgy élem az életem (szexszel együtt) ahogy nekem tetszik :)
2014. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

" kiborítják őket a csajok, hogy egy héten mennyit kell megdugni meg mennyiszer akarják"


abszolút hihető

2014. júl. 26. 18:42
 5/10 Kerida ***** válasza:
79%

De, vannak akinek az élet azt dobta, hogy nem jók az ágyba, és ott természetes, hogy nő inkább olvasna mint szexelne.


Én már voltam olyan férfivel aki kihozta belőlem a nimfománt. Szóval ha jó a szex, akkor nő szeret szexelni. Ha csak egy erős 3-as, akkor inkább olvassuk este a Háború és békét...

2014. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki ezen "mélységesen felháborodik", tehát nem szarja le magasról ezt a kérdést, annak valószínűleg az életében volt olyan szakasz, amikor számára a szex tényleg csak egy szükséges rossz volt. Vagy a párja keveset szexel vele. Vagy szeretett volna valakivel szexelni, csak az nem akart vele.
2014. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

pedig hiába nem hiszed el a szobádban ülve 15 évesen, attól még az egyetemisták konkrétan megfulladnak a nőktől.:) persze ott sem a lúzerek:) és pl. a lakótársam sokat panaszkodik, hogy ráírnak egy héten többször a lányok, és ő meg szeretne néha csak hazajönni tv-zni.


vagy pl. nekem lányként is ez van...


szóval a titok: ne légy ronda és lúzer:D

2014. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért hiszed ezt, mert nem vagy elég jó az ágyban. Egy olyan pasival, aki béna/önző az ágyban, tényleg csak nyűg, és kerüli az ember lánya, amikor csak lehet.

Most pedig idézek egy régebbi válaszomból:

"Az a titok női szemmel, hogy nem egy önző farok vagy, aki befordul miután teleélvezett, és horkolva elalszik, hanem rendesen végigjáttsza a témát: előjáték, sok tapival, simogatással, aztán egy kiadós nyali-fali, amitől visítva élvezek el, majd aztán én rendezem le a pasit. Nem kell ettől több! Persze a csajnak tudnia kell, hogy őt is el fogod juttatni a csúcsra, semmi esélyed sincs, ha azt hiszi, hogy csak használni akarod, mint egy zsepit."

2014. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valakivel meg szexelni se akarnak, az joggal gondolja ezt!
2015. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mélységesen felháborodva, sőt, leginkább semennyire, mert a véleményed cseppet sem befolyásolja az élvezetem nagyságát.:D Ide is csak azért kommentelek, mert nem igazán értem, miért jó neked, ha ezt hiszed. Talán veled nem szeretnek szexelni, és éppen azzal próbálod vigasztalni magad, hogy mással sem? :D
2015. ápr. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!