Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a lány focicsapa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a lány focicsapatokban általában több a leszbikus és biszex mint a hetero? Miért?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel... valaki válaszoljon már? *___°
2014. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nincs ilyen statisztika. Esélyesebb ott találni leszbikust/biszexuálist, mint mondjuk a kávézóban mutogatva valakire, de a csapaton belüli arány csapatonként el is tér.


A miért pedig megválaszolhatatlan kérdés. Miért szereti valaki a focit? Miért focizik több fiú, mint lány? Mert a fiúkat jobban érdekli a foci. Miért focizik sok leszbikus lány? Mert sok leszbikus lányt érdekel ezek szerint a foci.

Esetleg fiú társaságban nőttek fel, velük haverkodtak kisebb koruk óta, emiatt pedig megszerették a sportot.


Esetleg nemi orientációtól független, hogy ki milyen sportot szeret játszani - az mondjuk tény, hogy hetero lányokat általában nem vonzza a labdarúgás. Inkább ez utóbbi miatt van, hogy feltűnően több a nem-hetero egy lány focicsapatban, mint például egy osztályteremben. Nem a leszbikusokból/biszexuálisokból van sok, hanem a heterokból kevés emiatt pedig eltolódnak az arányok. Nem tudom mennyire tiszta amit kifejezni, mondani akarok, de remélem valamennyire érthető.

2014. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen, köszi
2014. júl. 26. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
A második elég jól leírta, én meg csak megerősíteni tudom, hogy női focistáknál sose tudni, tényleg sok leszbi/biszex van köztük.
2014. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez így van, csak megerősíteni tudom :D
2014. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia tudom régi kérdés, de azért válaszolok..hátha még elolvasod..na szóval :D 15/L vagyok.. és focizok és igen a mi csapatunkban is van egy pár biszex/leszbikus lány.. de nem tudjuk miért.. valamelyikőjük mikor meccs/edzés előtt/után öltözünk azért megnézi a másikat, mert ugye arra van hajlama.. sokuk úgy volt hogy inkább fiú barátai voltak ezért mikor a fiú barátai fociztak akkor a sok velük töltött idő miatt ők is azt választották.. és így alakult ki kb röviden és tömören náluk ez a személyiség ami a gyerekkorukkal is összekapcsolódik
2014. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én leszbikus vagyok és lány és focizom több éve.


Ez hülyeség, hogy több a bi/leszbikus egy focicsapatban.

Csapatokban max 1-2-3 meleg szokott lenni, többi mind heteró. Sokkal több heteró lány focizik, mint leszbikus vagy biszexuális.


Sok csapatot ismerek és egyből meglátom/tudom, hogy valaki a saját neméhez vonzódik.

De mondom csapatokba max egy-pár szokott lenni.


Azt mondják, hogy a leszbikusoknak magasabb a tesztoszteron szintjük. Ezt legtöbbször az olyan leszbikus lányokon látható, akik fiúsabbak. És most általánosítani fogok, a fiús leszbikus lányok ügyesebbek pont ezek az okok miatt.

(Szerencse, hogy ebbe én is beletartozom!) :D

2016. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy így van-e, de tipikus lányos szakmákban, egyetemi szakokon (óvodapedagógus, ápoló, stb.), ahol arányaiban sok a lány, eleve hozzá arányaiban több a leszbikus/biszex.
2016. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7es: Azért egy 15-16 fős játéksokeretből 3 leszbi elég nagy arány szerintem. Egy 16 fős átlagos lány osztályban nem biztos hogy lenne 3 leszbikus/biszex..
2016. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Láttam olyan statisztikát, hogy M.O.-on 1000 emberből 100 a saját neméhez vonzódik, akár látensen, akár aktívan. Akkor belefér 42/F hetero, nem ítélve senkit, vannak meleg ismerőseim. És?
2016. ápr. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!