Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ebbe a kategóriába akárhány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ebbe a kategóriába akárhányszir kérdésr írok ki, miért kapok ennyi privit?

Figyelt kérdés

Már sok kérdést kiírtam többéves gyk-s multam alatt, több kategóriában is.

Megfigyeltem, hogy a szerelem, szex kategóriában válaszolnak a legtöbben és mire fellépek másnap ide, már teli van privát üzenetekkel a fiókom. :D Veletek is így van?


2014. júl. 27. 11:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jó lenne.:(
2014. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Néha szokott lenni, hogy sok üzenetem van de én amúgy nem szoktam kérdéseket kiirkálni.
2014. júl. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert lány vagy, itt pedig sok a kiéhezett szerencse vadász, akik itt várják a csodát:D
2014. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Talan nem olyanokat kéne kiírni hogy "Tüzel a puncim mit csináljak?"
2014. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:DDD
2014. júl. 27. 11:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, én a kommentjeim után kapok általában nem is keveset.....:)
2014. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erre van egy egyszerű megoldás: nincs kérdés -> nincs üzenet :)
2014. júl. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem kapok, mivel eleve megpróbálok mindig tárgyilagosan és objektívan, szigorúan a konkrét kérdésre válaszolni, ez nyilván nem kelti fel annyira mások érdeklődését és hát gondolom, a női válaszolók amúgy sem olyan típusúak, akik egy-egy érdekesebb kérdés/válasz után azonnal privátokat írnának a fiúknak, ez inkább fordítva szokott működni.


Azt viszont már észrevettem, hogy van egy, feltehetően női válaszoló, aki sokszor olyan stílusban ír válaszokat, mintha szándékoltan a férfiak szexuális fantáziájára igyekezne hatni... na, ő például elképesztő mennyiségű privátot kaphat, az ilyesmire könnyen ráharapnak.

2014. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem. Nagy ritkán kapok, vagy ha esetleg én írok és arra válaszol xy. De gondolom, ez inkább tényleg a te kérdéseid miatt van.


Mert ha olyat írsz hogy, fiúk valaki dumálni? 17/*ibanc akkor nem meglepő.

2014. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!