Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt eddig egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt eddig egy barátnőm se?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7-8. os koromig nem nagyon érdekelt hogy nézek ki, addig megérthető hogy nem volt semmi ilyen téren, de azóta igényes vagyok, sportolok, mondták már páran hogy jól nézek ki, de még mindig semmi történés ilyen téren. 7-8. óta 3 csajnál próbáltam "szerencsét", 2-be szerelmes is voltam, de vagy "csak barátként tekintenek rám", vagy "nem tudják elképzelni velem". Eddig még nem volt olyan hogy csajoztam, mindig aki épp bejött azzal a csajjal voltam épp mindig elfoglalva. Most ez így tudom hogy kevés, privátba mesélek többet is ha valaki nagyon olyan kedvébe van, de remélem azért ennyiből is valaki tudna segíteni :) 16f

2014. júl. 27. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Írj és beszélhetünk róla :)
2014. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!