Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöhet valami? Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet valami? Össze szeretnék jönni vele de nem ilyen egyszerű

Figyelt kérdés

Meghívtam sátorozni 3 lányt meg 1 fiút és az egyik lány elaludt a másik helyén ezért az átment a másik sátorba én pedig utána. Ott elmondta hogy milyen kedves vagyok hogy vissza akarom hívni meg minden és hogy szívesen maradna itt de akkor a másik kettő akik maradtak megharagudnak ezért visszamentünk meg amikor üvegeztünk nekem le kellett nyalnom a hasáról a tejszínhabot és mondta hogy azt is élvezte Tehát én össza szeretnék jönni vele de ő csak barátként tekintett rám a suliban. Most meg szünet van és nem tudom mi van meg mindent el mond nekem ja és már kérdeztem tőle felelsz vagy merszen hogy kivel járna innen de azt mondta hogy erre most nem válaszolna

Csak meg akartam kérdezni hogy érdemes-e próbálkozni mert bejön a csaj

Am osztálytársam

A válaszokat előre is kösz

13F



#szerelem #kapcsolat #tetszik a csaj #össze akarok jönni vele
2014. júl. 27. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Könyörgöm...kérdezd meg és ne balf_aszoskodjál,mond meg neki mit akarsz azt ennyi:) ne legyél szerencsétlen:D
2014. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem mondani hogy 2. Legjobb barátom (vagyis ő úgy tidja mert én többet érzek) és attól tartok ha megkérdezem és visszautasít akkor még a barátom se lesz

vagy de?

2014. júl. 27. 20:34
 3/10 anonim válasza:
De! A barátod marad velem is kb. ez volt
2014. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

nyugodtan kérdezd meg. de ne egy egyszerű "járjunk??"-kal attól kiráz a hideg. ha igazán tetszik akkor udvariasabban is fel lehet tenni a kérdést. Ha nemet mond akkor lehet hogy egy ideiig nem lesztek barátok. Ezzel számolnod kell. De ha igent akkor boldogok lesztek. És kitudja....

14/L

2014. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle hogy volt-e már barátja és mondta hogy egy hónapja igen és az apjának nem nagyon tetszett ezért szakítottak de amúgy is szakítottak volna azt mondta hogy csak egyszer találkoztak de már régebb óta ismerték egymást de még szájra puszi se volt

Azután már nem is folytattam a kérdést mert én nem akarok az apja előtt titkolózni

De azért még várom a válaszokat

2014. júl. 28. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
a kötelező olvasmányokat elolvastad már?
2014. júl. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam a négyből 2-t
2014. júl. 28. 21:51
 8/10 anonim válasza:
Próbálkozni érdemes ha bejön neked a csaj de csak taktikázva előbb beszélgess vele talizgassatok csak akár ügyis hogy leültök egy padra beszélgetni. Majd mikor már eléggé is mer és talán egy kicsit tetszel is neki akkor mond el neki tisztán, hogy szereted őt(nem tetszik neked hanem szereted ez nagyon fontos) tisztán mind el, hogy gyönyörű, hogy tetszik neked a belseje is és, hogy nagyon cuki meg stb. én speciál ott ****-tam el a dolgot, hogy üzenetben közöltem a csajjal ezért inkább te élőben próbáld elmondani neki vagy pl.: egy skypos webcam-os beszélgetésben. Ha bármi egyéb kérdés van írj privátba és válaszolok.
2014. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem mer ő se az apja miatt

Megkérdeztem személyesen és elmondtam neki hogy mi a szitu

Aztán megcsókolt és mondta hogy az apja az akadáj :(

Nem örültem neki de meg tudom érteni és azt mondta hogy megpróbálja megbeszélni

Azért még várom a válaszokat ;)

2014. júl. 30. 18:59
 10/10 anonim ***** válasza:
ember, tudod mit csináltunk mi 13 évesen azzal a lánnyal aki tetszett?
2014. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!