Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanátok? Aki diplomá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok? Aki diplomás, viszont nem tud helyesen írni, vagy aki helyesen ír, de nincs diplomája, esetleg érettségije sem, csak egy egyszerű munkás.

Figyelt kérdés

A kérdést azért írtam ki, mert számtalan olyan embert ismerek, akik valamilyen felsőbb végzettséggel rendelkeznek, viszont fogalmuk sincs a helyesírás szabályairól, ezzel szemben több 8 általánossal rendelkező embert láttam már olyan precíz írással, hogy senki sem mondta volna meg, hogy nem végzett nagyobb iskolát.


Mit mond nektek egy kapcsolatban, vagy ismerkedésnél a partneretek írása?


2014. ápr. 24. 12:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%

a diplomást


a diplomásnak nehezebb helyesen írnia, többet olvas, több hibát lát folyamatosan. írni is a buták írnak szépen, a kiírt írás csúnya és olvashatatlan

2014. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért egy érettségit elvárok az illetőtől. Nekem is van, meg szakmám is, most tanulok továbbképzést. Nem nagyképűségből, de én képtelen lennék összejönni egy műveletlen, tuskó emberrel, egyenesen taszítanak az ilyenek. Szóval fontos az intelligencia, és az ész is.
2014. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább választanék olyan lányt, aki tud helyesen írni. Mondjuk számomra egyik sem olyan hatalmas követelmény, jobban számít az, hogy mindent őszintén elmondjon. Ilyet egyet se találtam még :D
2014. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fontos a helyesírás, viszont a párom nem igazán jeleskedik benne. Az tény, hogy nem a diplomától függ.
2014. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem csak ez a különbség... a diplomaták 80%-ának fogalma sincs az életrõl. Nagyra vannak magukkal és gyerekesek. A munkások többet érnek a 8 általánossal. De ez csak egy vélemény! Én hamarabb mennék hozzá egy munkáshoz.

19/L

2014. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
milyen diploma az a diploma? egyébként ez még nem garancia semmire hogy van egy papírja.
2014. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Átgondoltam vagy háromszor mit kéne írni, de bármit is írok túl nagy lenne az általánosítás. Ismerek én is olyan pasit, aki pár év orvos lesz, meg van mindenből a jogsija, oktató volt vizsgabiztos, pszichológiát tanult, beszél 5 nyelven, de olyan förtelem egy helyesírása van, hogy nem igaz. Rá az a jellemző, hogy amit kigondol, vagy kimond, az úgy igaz és annak úgy kell lennie. Nagy irányító típus. Aki pedig helyesen ír, és esetleg alacsonyabb végzettsége van több figyelmet irányít arra, amit a másik mond, többször lesi a kívánságod. Lehet nem függnek ezek össze, de ha a környezetemben lévőket figyelem nálam ez jön le.
2014. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Diplomást, mert az írás javítható sok-sok gyakorlással, és olvasással, aki meg sokat olvas és komoly szakot végzik egyetemen, az buta ember nem lehet.
2014. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Szóval az 5-össel értek egyet, a két típus között jobban hajlanék az alacsonyabban végzetthez.

2014. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiábrándító számomra, ha valaki az alapvető helyesírási szabályokkal sincs tisztában, ennek ellenére nem csupán ez határozza meg az intelligenciát és az ismeretek szélességét. Ha valaki pl. diszlexiás, akkor pedig egyenesen képtelen helyesen írni.
2014. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!