Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó barátom azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó barátom azt gondolhatja most rólam, hogy meleg vagyok, amiért elég érzelgősen viselkedtem egy adott szituációban és amiért azt mondtam neki, hogy ő a legjobb barátom. Hiheti ezt? Azért nem beszéltünk azóta?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is elmondtam a legjobb bartaimnak, s nem tartanak bu**nak pedig ha van rá alkalom meg is ölelem a haverjaim *no homo* nem szégyen kifejezni az érezlmeket szerintem :)

20/f

2014. júl. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ő azóta nem válaszolt fészen... sokszor csalódtam már, nem nagyon viselnék el mégegy csalódást barátban...amúgy nem vagyok meleg, miért kamuznék itt...
2014. júl. 27. 21:20
 3/5 Didiiayer ***** válasza:
Írtad neki, hogy esetleg szeretnéd tisztázni a helyzeted? Egyébként meglehet, hogy félre értette és ezért nem beszél veled.
2014. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, várom, hogy hátha ír, mert ha mégsem gondolná, azt akkor kellemetlen lenne... azt mondtam neki, hogy nagyon fontos nekem és a legjobb barátaim egyike... nem tudom.. :( :(
2014. júl. 27. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy "jó barát" akkor kb leszarná ezt. Melegként nekem legjobb barátom hetero és amikor elmondtam nekik akkor kb " tényleg?bejövök? nem? na akkor fifázzunk!"
2014. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!