Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gazdag, helyes fiú. DE!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag, helyes fiú. DE!?

Figyelt kérdés

Szinte a nyáladzásba való átmenettel tud beszélni, mindig udvarias, szinte félénk, simulékony, túlzottan kedves, halk szavú. Az első benyomásom az volt róla, hogy hogy lehet valaki ennyire kedves férfi létére. Aztán kiderül róla, hogy piál, szerintem drogozik is, csak szexre kellenek neki a nők. Titokzatos életet él. Ezt nem tudom összeilleszteni.

Miután tőlem is szexet akart visszautasítottam, dühös lettem rá, ekkor mintha megbánást mutatott volna. Láttam rajta szégyelli magát, megint az a félénk srác volt.

Szerintetek mi ez? Valami hülye álarc? 28éves



2014. júl. 27. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hagysz időt az ismerkedésre? Minden kiderülne róla. Nem kell egyből az ágyba bújni vele.
2014. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy aranyos, helyes, de nem az a tipikus menő fiú.
2014. júl. 27. 22:00
 3/9 anonim ***** válasza:
álarc de ne hibáztatsd az ilyen ritkán választás
2014. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet ő Christian Grey.:D
2014. júl. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha Christian Grey az, add meg pls a számát. :DD

Amúgy próbáld meg még jobban megismerni őt, ki tudja mik fognak még kiderülni.

2014. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megbocsátottam neki, mert nem vert át, legalább közölte mit akar, de úgy voltam itt a vége. Aztán újra felvette velem a kapcsolatot, arról beszélt mennyi pénzt költ bulizásra. Lehet azt hiszi meggondoltam magam és a pénze miatt majd lefekszem vele?
2014. júl. 27. 22:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondolja ez jár neki, mert van pénze? Vagy ezt látta otthon?
2014. júl. 27. 22:21
 8/9 anonim válasza:
Sok fiú/férfi azt gondolja, hogyha neki van pénze, akkor bárkit megkaphat vagy bármit. Pedig ez nem minden esetben van így. A pénze miatt ne változzon meg a véleményed.
2014. júl. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

28 évesen tinédzserként viselkedik és ez tetszik neked?

#baszottulnemértemanőket

2014. szept. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!