Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan jómódú lány/nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan jómódú lány/nő, aki bevezetne engem a luxus rejtelmeibe, bemutatná az életét?

Figyelt kérdés

Régóta érdekel már a téma, szívesen belekóstolnék kicsit a gazdagok életvitelébe, hajt a kíváncsiság.

Persze nem lennék hálátlan.... :)

Akár az is elég lenne nekem, ha őszintén mesélne nekem valaki az életéről, aki ebben nőtt fel, megosztaná velem a tapasztalatait. ( persze diszkréten, privátban )



2014. jún. 21. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Ahhoz jobb nyelvtechnikával kell rendelkezned, mint egy tibeti masztiffnak miközben felnyalja a mahagóni padlóról a kiborult Almas belugát...
2014. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen bevezetőt nálunk nem tudsz kapni miután nálunk nincsenek igazi gazdagok. Ahhoz Abu Dhabi vagy hasonló helyre, az Oroszokhoz, szerencsésebb esetben USA, GB, Németország Svájc irányba kéne tendálni. De ott ilyen lúzerekkel nemigen foglalkoznak.
2014. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást! Magyar léptékben gazdagságnak számító élethelyzetre gondoltam....
2014. jún. 21. 20:36
 4/14 anonim ***** válasza:
Írj privit. :)
2014. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ment privát
2014. jún. 22. 16:52
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Csajoknak én bemutatnám és nem kell külföldre se menni...
2014. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Erre én is kiváncsi lennék!
2014. aug. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező:

Gamestaron van egy pali, aki minden 10. hírhez kommentel egy ilyet:


"irigykedj csóró: (egy millió forint képen)"

Erre próbálj ráírni, elvileg gazdag.

2014. aug. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Persze, a bankárok lányai, meg orbán ráhel ide jár GYK-ra csóró ronda szűz fiúkat vadászni, hogy legyen kit a luxusba bevezetni
2014. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Ja bocs, a gamestaros ember fiú, :S kár, hogy nem lehet törölni a választ.
2014. aug. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!