Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha egy 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy 14 éves lány "szerelmes" a kedvenc zenészébe?

Figyelt kérdés

Semmi másról nem tud beszélni, csak arról, hogy mennyire szereti azt az együttest, mennyire tetszik neki ez meg az a bandatag. Betéve tudja, kinek mikor van a születésnapja, mi a kedvenc étele, a kedvenc filmje.

A valódi pasik pedig nem érdeklik, pedig a korabeliek gyakran túl vannak már ezen-azon. És meggyőződése, hogy egyszer biztos egy hosszú hajú rockzenésszel fog járni.

(Természetesen nem a kedvenc bandájából)


2014. júl. 27. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14 évesen ez a normális, nem az, hogy már tudom is én, hány pasival volt.
2014. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
One Direction?
2014. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy rock. :DDD
2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

átlagos vislekedes. van ra szep hosszu szakszeru magyarazat is.


ugye nem 1d? xd

16f

2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem. Egy metál együttes.
2014. júl. 27. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:
23 évesen is ábrándozom még. Szerintem nincs ezzel baj. Én úgy gondolom, hogy ez majd akkor szűnik meg, ha találkozom egy olyan fiúval, aki komolyan felkelti az érdeklődésemet. Amíg ilyen nincs, addig meg miért ne álmodozzak?
2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ennyi évesen ez természetes rajongás...
2014. júl. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Könyörgöm valaki keresse már meg azt a szausz parkos részt amikor a Jonas Brothers-es reszben a Miki egér a nagy szinpadon meg mondja a frankót!! Mobilon youtube-n ilyet keresgélni egyenlő a fakeresztel...


Am semmi gond ezzel amúgy.

2014. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jesszusom!Ez olyan,mintha rólam írtad volna!14 vagyok,szerelmesvagyok a kedvenc zenészeimbe,és csak egy ember lehet a férjem,rocksztár!!! :D

Kicsi a világ! :D

2014. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha szerencsés vagy, lehet tényleg egy rockzenész lesz a férjed :)
2014. júl. 28. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!