Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Nők, lányok segítségre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Nők, lányok segítségre lenne szükségem! Van valami féle trükk vagy gyógymód, hogy ellehessen érni, hogy először megjöjjön? Tudom, hogy majd menstruálok, amikor eljön azaz idő. De, zavar az, hogy az osztályban szinte csak nekem nem jött meg.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy sok rossz kötöttséggel jár.De,nagyon akorom,hogy végre megjöjjön.Amúgy 9ève balettozok.

2014. júl. 27. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
hat ink ne probalkozz
2014. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
13/l vagyok.
2014. júl. 27. 22:19
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem már vagy 5 éve megvan és elmondok neked valamit éppen most itt ülök a szobámban és csak azért nem bőgöm el magam a görcsöktől mert rohadt kemény vagyok!! De 3 gyógyszert vettem be, és egy forró vizes palackal a hasamon ülök és még így is NAGYON FÁJ!!!!

Emellett lemaradok a bulikról, nem tudok hosszú távon utazni WC nélkül, folyton úgy érzem átáztam és véres a gatyám holott nem, de milyen ciki ha mégis!!! Mert ez már mindenkivel előfordult szerintem ! NE AKARD EZT A KíNT!!

17/L

2014. júl. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne már! Most már az a menő, akinek megvan? Majd megjön, ha kell. Ráérsz még, igazából inkább azért imádkozz, hogy minél később jöjjön meg!
2014. júl. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Örülj amíg nincs meg! Nincs is annál szarabb dolog a világon egy nő életében!
2014. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nekem is későn jött meg. Nőgyógyász vett vért, és ha nincs nagy hormonzavaod és az nek utal egy betegségre, fogamzásgátlit ad. Bár nekem előtte is keg volt, csak néha 11 napig kmaradt. És Ennyi idősen nem hizza meg neked az elsőt hormonnal. De 18 évesen Elvileg meg lehet, be lehet indítani az első peteerest. De házilag nem. Ne egyél sok húst, mert az nem nőknek hasznos hormont tartalmaz. Az talán segíthet. Én megértelek. Én is menstruálni akartam, mert attól nagylánynak ereztem volna magam. Így 18 éves koromra elkopott a varázs.
2014. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. júl. 28. 09:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek 14-15 évesen jött meg először, nincsen azzal semmi gond. Addig élvezd, hogy bármikor mehetsz strandolni :) Pár osztálytársad szerintem még irigykedik is rád emiatt.
2014. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :)
2014. júl. 30. 20:52
 10/10 Csillag1996 válasza:

Elarulom amikor ennyi idős voltam mint te

En is pont ify jartam az osztalyba mar minden lanynak megvolt csak nekem nem de nemsokkql utana megjott

Sokat fogsz szenvedji miatta:)

2014. aug. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!