Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak elsősorban! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak elsősorban! Hogyan érhetném el, hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Egy előző kapcsolat által kicsit lelkisérült sráccal már lassan 1 éve jóban vagyunk, nagyon jóban, mindennap keres, rengeteget találkozunk, vonzódunk is egymáshoz, néha van több. A baj az, hogy hiába kötődik hozzám és ki is jelentette, hogy nagyon szeret engem és nem akar elveszíteni, nem lett szerelmes az elején, így minek menjen bele egy kapcsolatba, hogy hátha szerelmes lesz... szerintem ő már inkább a barátot látja bennem, mert egy társaságban is vagyunk. Meglehet ezt a folyamatot valahogy változtatni? El lehetne nála érni, hogy belém szeressen vagy esélytelen?

2014. ápr. 29. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valamilyen csábító ruhával is próbálkozhatsz, parfüm illattal, hogy mindig emlékeztesse rá, hogy napról napra együtt vagytok...meg-megérintéssel. Éreztesd vele, hogy benned valóban megbízhat, amennyiben ezt te is komolyan gondolod.
2014. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én komolyan gondolom, amióta ismerem, igazából másra nem is tudtam gondolni. Lehet ez is baj? Hogy tudja, hogy nincs az életemben más srác, aki miatt elveszíthetne... Hogyan kéne viselkednem vele meg a társaságban ami elindíthatna benne valamit?
2014. ápr. 29. 09:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Ez az érzés vagy kialakul valakiben magától, vagy nem.
2014. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!