Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket nem zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket nem zavarna ha barátotok gyúrna jó teste lenne, de kb folyton gyúrásról beszelne meg mindenkit lenezne?

Figyelt kérdés
ug ertve ,hogy folyton arrol beszel meg nagykepü azht hiszi minden nö öt nezi meg mindig feszit ha fotozzäk meg ilyenek
2014. júl. 27. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
De zavarna
2014. júl. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De zavarna, nagyon is!!
2014. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lol, én ilyen vagyok:D
2014. júl. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Izmos kocka has, üres fej, te is csak kirakat bábu vagy..." Utálom ezt a számot, de egyböl ez ugrott be! :)

Én az 1. randiról is valami indokkal elmennék, hagynám, hadd pózoljon magának, másra sajnos úgyse jó az ilyen!

2014. júl. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintem a gyúrósok legtöbbjének kicsi a farka ezzel kompenzálnak :)
2014. júl. 27. 23:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez általában jellemző a gyúrosokra. Aztán meg ha arrébb kéne vinnie pár 50kilós zsákot, akkor meg nincs ereje, meg levegője. Tisztelet a kivételnek.
2014. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kicsi a farkam pedig gyúrok:)
2014. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lenne ilyen barátom.
2014. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!