Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ha a barátotok egy olyan nyakláncot hordana amin az előző barátnője nevének a kezdőbetűje van?

Figyelt kérdés
pár éve elhunyt balesetben a volt barátnője és azóta hordja a nyakláncot.
2014. jún. 26. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Engem nagyon!!!
2014. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát ez így szomorú, de én férfiként mondom, hogy tovább kéne lépnie, mert bármennyire is érthető, nem várhatja el, hogy egy lány mellette csak a második legyen örökké.
2014. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Ha elteszi emlékbe az nem. De ha hordja, az igen. GOndolj bele, milyen lehet, a csaj tudja, hogy ő csak egy második... :S
2014. jún. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha viseli akkor nincs túl rajta. Ha nem teszi túl magát akkor maradjon szingli.
2014. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Férfiként próbálok válaszolni.Egyrészt tiszteletre méltó, hogy így őrzi volt barátnője emlékét.De én a jelenlegi barátnőm érzékenységét sem bántanám azzal, hogy hordom.
2014. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Engem zavarna, nagyon!! Pedig nem vagyok féltékeny típus.
2014. jún. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. Tiszteletreméltó és szép dolog, hogy a szíve mélyén szeretettel őrzi a volt barátnője emlékét, de ha nem tud túllépni rajta, ráadásul olyan szinten, hogy úgy érzi, még jeleznie kell ilyen, vagy bármilyen módon az összetartozásukat, akkor ne kezdjen új kapcsolatba, mert még nem kész rá.
2014. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%
Őrizhetné máshogy az emlékét. Az ilyen szerintem műmájerkedés. Felhívja a figyelmet és elő lehet adni a nag szívfájdalmat
2014. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon

Azzal nincs bajom ha megtartja és elrakja, de ne hordja

2014. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
igen, de ebben az esetben megértem. De amikor az én barátnőm az expasijának a nyakláncát hordta (aki még mindig kajtat utána mai napig), az kiakaszt
2014. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!