Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani perverz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani perverz és izgató özleteket amiket tudok csinálni a párommal az ágyban?

Figyelt kérdés

Itt most a ruha rajtunk van, még fiatalok vagyunk, csók (azon belül is akármi) meg tapi meg még sokminden szóba jöhet, de még a vetkőzős résznél nem tartunk szóval olyat ne mondjatok. Ja és fekszünk is :D köszi

15/L


2014. júl. 28. 03:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nyaljatok sót mondjuk ha ennyi kreativitásotok sincs hogy eldöntsétek mi a jó nektek
2014. júl. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ruhástul nyomj le neki egy öltáncot, értékelni fogja.
2014. júl. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ohh köszi az értelmes válaszokat :'D

Van kreativitás, már kitaláltunk csomót, de tudod, többre lenne szükség

2014. júl. 28. 03:34
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor miért nem vetitek bele magatokat a ruha nélküli módba? vagy alszatok inkább vagy nem tudom
2014. júl. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mert ott még azért nem tart a kapcsolat :D
2014. júl. 28. 03:38
 6/12 anonim ***** válasza:
hát te kérdeztél akkor lehetetlent. ez kb. olyan hogyan tud 1000 mód hasznosítani egy headsetet. egyszer minden kifogy és akkor csak szintemeléssel lehet orvosolni a problémát.
2014. júl. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Rajzolj a melledre i love IDF feliratot, csak hogy bizonyitsd mennyire szereted te is a sunyi zsidókat, én nagyon szeretem őket annyira hogy megenném őket legszívesebben (kannibál vagyok):)
2014. júl. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha netezni tudtok közben, akkor szerintem keressétek ki a "perverz" szó jelentését egy online értelmező szótárból. :-)
2014. júl. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Például eljátszhatjátok az egészet: szopás, dugás stb. úgy, hogy a ruha végig rajtatok van. ;)
2014. júl. 28. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugye nem minden 15 éves ilyen? :D Mert akkor az ideális korhatárt megemelem. :D
2014. júl. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!