Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell megalázni egy férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell megalázni egy férfit?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán kihasznált az én szemszögemből nézve. és azt mondta komolyan gondolja velem de aztán pár hétre kiderült hogy neki nem kell kapcsolat.amúgy határozatlan típus mert maga se tudja mit akar és nem tud a nőkben megbízni.de akkor sem volt tőle szép dolog amit csinált már lassan 3 hónapja húzodik az egész és mindig nem jutottunk semmire egyik pillanatba nagyon jól megvoltunk aztán másnapra már megint csak ment a veszekedés. nem bírom tovább csinálni ezt a se veled se nélküled kapcsolatot. be akarom fejezeni vele és néhány olyan szót hozzá vágni ami sértő és fáj neki hogy kicsit elgondolkozzon. van valami tippetek hogy mitévő legyek ? vagy jobb megoldás lenne hogy maradok mellete és szenvedek !?

2014. júl. 28. 07:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
öntsd ki a dugi sört. annál nincs bosszantóbb, de nem én adtam az ötletet :D
2014. júl. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ez inkább vicces válasz, de itt most komoly dolgokról van szó :)
2014. júl. 28. 07:06
 3/15 anonim ***** válasza:
viccesnek tűnik de nagyon nem az :D ez felér egy hadüzenettel.
2014. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 adathor válasza:
80%
Szex közben mond neki,hogy csinálja keményebben , a végén ,hogy legközelebb lehetne férfiasabb ,na az beteszi a kulcsot:)
2014. júl. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

igen, mondd neki hogy elég szar volt az ágyban:)

az rendesen odavág az önbizalomnak és a jövőbeli (esetleges) ismerkedési próbálkozásainak kárára is mehet

ha jól ki akarsz vele cseszni, akkor ezt :)

2014. júl. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
ó, a nők ebben profik, a vérükben van, ez hogy lehet kérdés?
2014. júl. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
úgy lehet kérdés hogy nem vagyok ebben profi mert én sose voltam ilyen bosszúálló de most már betelt a pohár
2014. júl. 28. 07:31
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Beszéljétek ki a problémát, az okokat, és ha nincs közös nevező, kalap-kabát..

Nem kell furmányos taktika,meg megalázás, csak légy őszinte, ne süllyedj le egy bizonyos szint alá...

Az őszinteséggel, és következetességgel többre mész...

2014. júl. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mindig is őszinte voltam hozzá, akármit meg akarok vele beszélni egy idő után csak terel és feldob valami más témát.
2014. júl. 28. 07:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad, erre jó a következetesség, ne hagyd magad eltántorítani, amit higgadt fejjel ki gondoltál, írd is le az segít, és pontosan azt tedd, úgy mond, és akkor amikor kell..

És ne engedd, hogy tereljen, meg elsüsse egy viccel, ahogy mindig is szokta...

Mond, hogy Te eldöntötted, neked véget ért a dolog tartsa tiszteletben, és a semmit mondó témái nem érdekelnek, lezártad, és nagyon vigyázzon magára...

Ha megtetted többé ne reagálj semmilyen közeledésére..

2014. júl. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!