Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl jó férfit találtam, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó férfit találtam, nem találok "jobbat". Már párja van, nem zavarom. De magammal mit kezdjek? Hasonló volt veletek? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Túl jó? Rossz kell?
2014. júl. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hasonló tulajdonságúakat keresek, de nem őt mindenkiben. Voltak már utána, tehát próbálkozom, de nyomába sem értek.
2014. júl. 21. 07:42
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor keresgélj majd jön a lovag
2014. júl. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit tudott a tökéletes pasi, hogy ő lett az etalon?
2014. júl. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Intelligens, középmagas, stílus, őszinteség, gerincesség, szórakoztató, jó humorú, határozott, tudja mit akar, képes dönteni, önálló, gondolkodni képes, pimasz, szenvedélyes, romantikus is tud lenni, kíméletlenül őszinte és mégsem bántó, perverz, de nem csak annyi a lényeg neki, hogy dug.jon. Más pasival órákat veszekedünk, ő meg egyetlen mondatával elintéz mindent és meg is van beszélve. Egyszerűen minden téren kiemelkedik a többi közül, mentalitásban, személyiségben, szex, csók is csak vele volt jó, főleg utóbbi. Megvolt a "varázslat".
2014. júl. 21. 08:12
 6/15 CptTomato ***** válasza:

Szerintem döntsd el mennyire kell ő neked...

lányoktól sokat hallom és én is így tapasztalom ha valakit igazán meg akarsz szerezni megfogod, csak kitartás kérdése.

2014. júl. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ahhoz azért ő is kell... Ennyi idő alatt kereshetett volna ha akar, de nem, szóval nincs értelme.
2014. júl. 21. 09:14
 8/15 A kérdező kommentje:
3 éve lett vége. :(
2014. júl. 21. 09:16
 9/15 anonim válasza:

Sajnálom 6-os de hülyeség amit írtál... Hiába akarsz valakit megszerezni, ha a másik nem akarja. Akkor nem fog sikerülni..


Kérdező, hasonló cipőben járok, csak én sosem járhattam az illetővel. Barátok voltunk, aztán kavartunk, és jól kihasználta hogy szerelmes lettem belé. :/ Három és fél éve nincs olyan férfi, aki annyira tetszene, akivel annyira jól érezném magam, mint vele.


Én már nem tudok mit csinálni. Nekem azt mondták tapasztaltabbak, hogy majd idővel jön olyan is, aki el tudja feledtetni, mert többször is vannak nagyobb szerelmek az életben. Hát reménykedem benne :)

2014. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én szintén zenész:(

Van az úgy, hogy megtalálod az igazit, és egyszerűen nem jön össze. Nálunk minden megvan, ami kell, egyszerűen túl későn találkoztunk, és a körülmények nem adnak esélyt sem.

Ahogy az utolsó írta, csak annyit tehetünk, hogy várunk, és reméljük, jön majd más idővel, vagy sikerül elfelejteni. Az idő segít, de azért mindig fájni fog.

Nem csinálok semmit, nincs értelme. Nem keresgélek, elfoglalom magam, aztán ki tudja, talán valóban lesz valaki más, de ha nem, az sem baj. Nem őt keresem másban, nem pótlékot, valaki egészen eltérőt, különben bele is őrülnék. Egyszer majd jobb lesz, addig meg igyekszem minél kevesebbet rá gondolni.

2014. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!