Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket mi csábít el?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket mi csábít el? (lelki dolog nem fitikai)

Figyelt kérdés
szoval tetszik egy fiú és szeretném hogy belémszeretsen,de nem tudom hogyan csináljam.van ötletetek?
2014. júl. 28. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:

nálam meg vannak a gyengék, de azokat inkább nem árulom el, mert veszélyes lenne onnantól az életem :D netre kirakom mitől csábulok el és valaki kihasználhatja...szóval nem írom le a 'tökéletes' képet de egy fontos részét igen...


nekem gyengém az őszinte mosoly...nem tudom elmagyarázni pontosan mert ezt érezni kell...az egész arc mosolyog nem csak a száj görbül felfele...csillogó, sugárzó szemek...a tekintetet nem tudom leírni, de igazán megnyerő...a kisugárzás olyan mintha azt mondaná 'szeretlek' 'szép vagyok'...szóval egy jó mosoly és felhívja a figyelmem az illető :) erről van egy nagyon jó emlékem :) elég nagy tömeg volt és egyből kiszúrtam egy ilyen mosolyt...több mint 1 évig kerestem a lányt, nem adtam fel :) végül megtaláltam, meghódítottam és a hülye fejemmel pont a legvégén ijedtem be...a suli egyik legszebb, legnépszerűbb lánya volt...én meg csak egy átlagos srác...és úgy gondoltam nem fog örökké tartani és nem akarom elveszíteni megint akit a legjobban szeretek, féltem a csalódástól és inkább elengedtem, pedig elég sokat tettem, hogy megszeressen :) neki 1 mosolyába került az egész :)


21F

2014. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ő is evez az ismerkedés során. Odafigyel rám, esetenként elemez is, nem csak sodródik, fontosnak tart.

Manapság a legtöbb lány csak sodródik "nyűgözz le kissrác"-hozzáállással mennek a dologba, aztán várják a csodát. Szóval ha az adott lány ettől eltér, ő is küzd, érdeklem, és tényleg odafigyel rám, meg akar ismerni, akkor ettől pozitív értelemben kiráz a hideg, nagyon tetszik, hogy más, mint a többi :)

2014. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2014. júl. 28. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:

ha magától is ír nekem, érdeklődik!

23F

2014. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mosolygós, kedves, aranyos, közvetlen, és hogy ha belenézek a szemébe, olyan szép legyen, hogy onnantól kezdve mindig azt akarjam nézni :) 22f
2014. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha látszik a lányon, hogy ő is szeretne megismerkedni velem, szeretne többet tudni rólam, nem pedig interjúvoltatja magát. Ahogy a #2 is írta, ritka manapság az ilyen. Nem akarom azt érezni, hogy csak én teperek, a lány pedig flegmázik, csak mert lyuk van a lábai között. Nem várom el, hogy egyből ugorjon a nyakamba, de ha már eljön velem randizni, és egyértelműen "jelzi" hogy tetszek neki, ne csak nekem kelljen már vinni a beszélgetést.
2014. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!