Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félreismertem? Vagy én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreismertem? Vagy én vagyok a hülye és ez a dolog rendben kéne, hogy legyen számomra?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, szakítottunk pár napja. A kapcsolatunkat megelőzte egy nagyon erős barátság. Mindig kötődtünk egymáshoz, szeretünk együtt lenni, mindent. Szakítás után pár nappal eljött hozzám, hogy megbeszéljük a dolgainkat. Három napot maradt. Első éjszaka szexeltünk, második éjszaka csak orál volt(mivel megjött neki). Én szeretem őt, vele akartam maradni. Ő nem szeret annyira, hogy velem maradjon.

Na, a kérdésem a következő. Én, ha tudom egy lányról, hogy szeret, s tudom, hogy én pedig nem szeretem őt, akkor nem szexelek vele, nem csókolózok vele, ha megcsókol akkor sem csókolom vissza, mert tudom, hogy megbánthatom ezzel(mivel beleélheti magát a dolgokba). Jelen esetben rosszul esik, hogy lefeküdt velem, visszacsókolt szinte minden alkalommal. Holott tudom, hogy nem akarja folytatni a kapcsolatunkat, mégis olyan érzést kelt bennem, hogy ... na, reményt. Beszéltem erről vele első éjszaka után, hogy ez nem jó, mert habár nem vagyok érzékeny és érzelmes túlságosan, nekem sokat jelentett a kapcsolatunk. Miért csinálta? Kérdeztem, azt mondta, véletlenül sem sajnálatból. Azt mondta, nem azért feküdt le velem, mert szexéhes lenne. Azt különben is megtehetné nálamnál sokkal férfiasabb férfival is(mivel ő elég dögös nőnek számít) De nem tudta, miért..

Hogy van ez? Magyarázzátok már el. Ez normális dolog és csak én vagyok túl konzervatív?


Egyáltalán érthető a kérdésem, hogy mi a gondom? Nem tudom, mert annyira nem látom át ezt a dolgot... Az első éjszakai szex után, másnap voltunk egy közös lány ismerősünknél. Aki mikor megtudta, hogy szexeltünk, csak legyintett, hogy "áá, az nem jelent semmit".

Á, mindegy, puhány vagyok úgy látszik, de azért jól esett kiírni magamból.


21


2014. júl. 21. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Bitches evrywhere! :) nem vagy túl konzervatív, szerintem is ez a helyes, h azokat csókolunk, azokat viszünk ágyba akiket szeretünk, ha nem szeret akk elég ribabncos viselkedés, bár barátság extrákkal :D
2014. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Hallod nem olvasom most végig a kedvedér.

Mondd el 2 sorban mi a szitu. mia gáz a kiscsajjal?

2014. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velünk, csak én vagyok a lány. hiába szexelt velem és mondta,hogy nem szexelne bárkivel csak, aki iránt érez valamit, mégis elment örökre.
2014. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szakítás után szerintem belefér a szex(mármint így, ahogy leírtad, nem úgy, hogy hónapokig összejárunk), ebbe nem feltétlenül kell belelátni komolyabb hátteret, viszont az furcsa, hogy másnap nem lépett le, inkább ezen csodálkozom, ha tényleg szakítani akar, és csak szexelni szeretett volna, akkor mi a fsznak marad. Személy szerint kéne ismerni ahhoz, hogy releváns véleményt tudjak alkotni, de ennyi infó alapján nem mondanám egyértelműen azt, hogy veszett ügy lenne(de hangsúlyozom, tudni kéne, hogy hogy gondolkodik).


23f

2014. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves kettes: Nem írom le rövidebben, ha nincs kedved, ne olvasd végig. Sajnos nem vagyok egy Karinthy-utód, ezért nem tudok izgalmasan, olvasmányosan fogalmazni.:)


Egyes, Négyes: Igazából ez az, ami fura, hogy a kapcsolatunk nagyon erős, tényleg mindenben jól érezzük magunkat együtt, csakhát épp ő nem szerelmes. Ezért szakítottunk(amit nekem kellett kimondani, bármennyire is nem akartam).

A szex számomra is beleférne, a csókolózgatás is, ha megbeszéljük, hogy "figyelj, miért ne?". De jelen esetben ő tudja azt, hogy én szeretném folytatni a kapcsolatunkat. Ezért nem értem, hogy miért csinálja ezt. Igazából nem bánt meg ezzel, csak kicsit, inkább értetlenkedek.


Én sokat gondoltam arra, hogy lehet, hogy talán ő is újra megpróbálná. De erre nagyon apró esélyt látok. Bár volt a hétvégén, hogy azt mondta, szeret. A fene érti a nőket..:)


-------------------------------------


Köszönöm a meglátásokat. Igen, sajnos tudom, nektek is egyszerűbb lenne, ha ismernétek, így elég nehéz lehet reális látásmódot kreálni. Üdv és szép estét!

2014. júl. 21. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!