Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs hova írhatnáááá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs hova írhatnáááám. Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Már exemmel június 14.-én voltunk együtt..

Fogamzásgátlót szedek, de ahogy látszik mégis sikerült a kis malőr, hogy terhes lettem.

Rá 3 napra (junius 17.) szakítottunk... Igaziból az utolsó 2 hónap már csak szexkapcsolat volt, ha úgy nézzük..

Mindegy is... Mivel 14.-e előtt volt menstruációm nem tűnt fel, csak most, hogy nem jött meg. Csináltam 4 tesztet ami + lett. Elmentem nőgyógyászhoz, Ő pedig bejelentette, hogy anyuka vagyok.

Teljesen abortusz ellenes vagyok... Pénzügyi hátterem van amiben a gyereket tudnám nevelni. De mégis hogy mondjam el neki?!



2014. júl. 28. 16:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

hát mennyire agresszív típus? korotok?


21F

2014. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%

Egyszerűen és gyorsan..

De ha nem tudnátok felnevelni akkor jobb lenne az abortusz..

2014. júl. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mennyire komoly a srác?

Ha ilyen dolog van számíthatsz rá úgy érzed?

Mert csak akkor mond el neki, különben ne vegyél koloncot a nyakadba, tarts meg magadnak a titkodat..

Nem vicc, ha egy szemét tetű, az egész életedet megkeserítheti...

2014. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hát már egyszer volt, hogy 10 napot késett a mensi és azt hittük terhes lettem. nagyon ki volt akadva. látni sem akart... aztán ezért kezdtem el a tabit...

22L/24F

Azzal nincs baj, hogy ne tudnám felnevelni, mert értek a gyerekekhez, mint tanársegéd, szeretem is őket, és pénzügyi háttér is van... Csak az apanélküliség miatt félek.

2014. júl. 28. 16:27
 5/15 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, és a gyerek életét is megkeserítheti...
2014. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

bármi is legyen, semmiképp se vetesd el!!!!!

a legrosszabb esetben is örökbe tudod adni. rengeteg pár küzd azért, hogy gyerekük lehessen, de nem jön nekik össze. van ilyen célra valami szervezet is, hogy hozzájuk lehet adni a babát csecsemő kortól

2014. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Én egyedül nevelem a gyerekemet. Még ha van pénz akkor is nagyon nehéz és a gyereknek sem jó. Ne tedd ezt. Szeretem a gyerekeket, de ha az apuka nemet mond akkor szerintem ne tartsd meg. Le lehet pontozni nyugodtan, de egy gyereknek családban a helye. A másik fele, hogy az apának is van szavazati joga, szóval beszélj vele.
2014. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy látszik ő csak csinálni szereti, a következmények nem érdeklik, jól beszéld át a családoddal akire számíthatsz, hogy mi legyen, mert ha megtudja, hogy az övé vissza nem tudod vonni..

Apuka miatt ne aggódj, meg lesz az igazi is, egy egyedül álló anyuka nagyon is vonzó a férfiaknak, ha kiegyensúlyozott, okos , értelmes, és nem zsarolja őt érzelmileg, meg a gyermekkel egy "tévedés" a múltjából..

2014. júl. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már anyáékkal megbeszéltem, Ők azt mondták bárhogy döntök támogatnak engem, mert az én életem és az én döntéseim, de gondoljam meg...
2014. júl. 28. 16:36
 10/15 anonim ***** válasza:

Meddig szedted még a tablettát,már terhes voltál utána is?

Mondd el az expasidnak,majd egy idő elteltével lehet más lesz a véleménye.

2014. júl. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!