Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi. Minek neveznėd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi. Minek neveznėd?

Figyelt kérdés

Volt 3 lány ės mi hárman fiuk...

Már az volt a vėgėn, hogy leszo**nak minket...de ėn nem mentem bele... igy szopatták öket ketten.


Most a napokban volt az elsö szoptatásom, vagyis csak lett volna... elkezdte a lány nem ment minden olyan könnyen... ideges lettem ės elküldtem.


Pedig már nagyon kivánom a szexet...ės ilyenkor sirni akarok.


De mėgis bedobom a durcit mindig.



2014. júl. 28. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
17
2014. júl. 28. 20:30
 3/13 anonim ***** válasza:
sírj csak éhes dIsznó...
2014. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok meg kettesben. Vagy egy kis előjáték és akk nem fogol izgulni
2014. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ha szűz vagy akkor érthető, természetesen nem szabad hagynod hogy olyan körülmények között kelljen szexuális kapcsolatot létesítened ami neked nem megfelelő, még akkor se ha a társaságod nyomást gyakorol rád.

Sose felejtsd el hogy az ő boldogságuk nem fontosabb a tiédnél :) Legalább is a te számodra.

2014. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
idegbeteg állat.
2014. júl. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kettesben voltunk.
2014. júl. 28. 20:36
 8/13 anonim ***** válasza:

ilyen megalázó ordenáré szöveg mellett, remélem sosem jön össze...

Hogy lehet így beszélni valakiről?

Senkinek nem tűnik ez fel, hogy mennyire alkatrésznek tekinti a nőket, kb mintha azt írná megyek sZ@rni (első szop..)


Szégyellheted magad, kis semmire kellő!!

2014. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Olyan lányok akik csak cimizni jönnek... egy kis beszėlgetės után... szoval csak arra jok számomra, hogy beavassanak.


Mėgis hogy fogalmazzak akkor?


De nem ez a lėnyeg.


A kėrdėsre válaszoljatok lėgyszi.

2014. júl. 28. 20:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Balek pancser luzer bocs
2014. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!