Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi. Minek neveznėd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi. Minek neveznėd?

Figyelt kérdés

Volt 3 lány ės mi hárman fiuk...

Már az volt a vėgėn, hogy leszo**nak minket...de ėn nem mentem bele... igy szopatták öket ketten.


Most a napokban volt az elsö szoptatásom, vagyis csak lett volna... elkezdte a lány nem ment minden olyan könnyen... ideges lettem ės elküldtem.


Pedig már nagyon kivánom a szexet...ės ilyenkor sirni akarok.


De mėgis bedobom a durcit mindig.



2014. júl. 28. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szerintem se ér sokat az olyan nő aki egy kis duma után megy cumizni egy gyakorlatilag ismeretlen pasit.....


amugy meg próbálj ellazulni hogy jó legyen. vagy keress egy kapcsolatot és ott együtt éljétek meg a kellő bizalom kialakulása után

2014. júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 bumbi02 ***** válasza:

Remélem előtted ezek a lányok olyat "avattak be", akinek van valami gombás fertőzése. Mert most már te is boldog tulajdonosa lehetsz egynek.


Másrészt: Majd ha a nőkre nem tárgyként tekintesz, valamint tudod mi a különbség a szopás és a szoptatás között, akkor talán érett leszel a szexre.

2014. júl. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Engem mėg nem avattak be.


Már leirtam ,hogy miėrt igy fogalmaztam.

2014. júl. 28. 21:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!