Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Ma mentem a buszon, és egy csaj állt meg a jelzőnél.

Hosszú barna haja volt, nagyon le volt barnulva. Tükröződős pilótaszemüvegben volt, a haja egy kicsit kócos volt, de amúgy ápolt volt. A kezén rengeteg karkötő volt, láttam ott hippijeleset, fesztivál karszalagokat, színes kötött cuccokat, meg gyűrű is elég sok volt az ujjain, a körme is sötétre volt festve. Egy ilyen színes aztékmintás ujjatlanban volt meg valami rövidgatyában, cipőjére nem emlékszem. Jó teste volt, az arca is helyes volt. Egy színes mintás hátizsák volt a hátán, amiről jó sok kulcstartó lógott meg tele volt kitűzőkkel. Láttam ott VOLT-os meg Szigetes kulcstartókat is.

Mit gondoltok, ő valami újfajta hippics aj lehetett? Mit gondoltok az ilyen lányokról? Engem speciel megfogott.


2014. júl. 28. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Újfajta...? Elmész egy fesztiválra, évek óta így néz ki 100 csajból 95.
2014. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy a stílus, lehet az rockertól kezdve, bezárólag az emo-ig. Ha megfog, akkor nem érdekel a stílusa.
2014. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
egyszer volt hol nem volt
2014. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem járok fesztiválokra.

Az újfajtát arra értettem, hogy hippik már nincsenek, legalább is olyan hippik nincsenek, amilyenek anno voltak. Csak ilyen újabb fajták.

2014. júl. 28. 22:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:) csomó színes cucc, kulcstartók,rengeteg színes karkötő és színes ruhák:)
2014. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha így kilested mindenét, miért nem vele beszélgetsz?

Telefon szám, név , valami?

legalább egy e-mail cím..

2014. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Apucinak sok pénze van.
2014. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor én régifajta hippis vagyok? :/

Na látod ezt nem tudtam..

2014. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mert nem mertem leszólítani. Most mit mondjak neki? "Hé látom te hippi vagy beszélgetünk?". Aztán lehet hogy tök bunkó stílusa van. Nézni jó volt.
2014. júl. 28. 22:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit gondolok az ilyen lányokról? Ribizlik és egy éjszakára jók lennének, de kapcsolatra nem. Eddig akivel jártam és fesztiválos punci volt az összes megcsalt, úgyhogy többet nem, köszönöm.
2014. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!