Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mit gondoltok az okos lányokról?

Figyelt kérdés
Aki nem okoskodik, vagy feltétlen jeles tanuló, de megvan a magához való esze és művelt is korához képest.

2014. júl. 26. 14:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ha még jól is néz ki akkor szívesen megismerkednék vele.
2014. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem találkoztam még ilyennel, valószínű kihaltak, úgy mint a rendes lányok.
2014. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
én csak hallottam, még nem láttam ilyet. szerintem urban legend.
2014. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szeretem őket, van miről beszélgetni velük és tanulhatok, okosodhatok én is tőlük.
2014. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
az első válaszát helyben hagyom :D
2014. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Számomra semmit nem jelent. Egy tanulatlan lány is érhet többet.
2014. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szart se ér, ha a beszélgetéseink abból állnak, hogy én oldalakat gépelek, aztán kapok rá egy egyszavas választ.
2014. júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ja, persze, és még jól is néz ki, mi???

sok sci-fi-t nézel, öreg.

hogyne, és adnak mellé távkapcsolót is egyből, sörpulttal.

2014. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én magamra gondoltam, és szerintem csúnya se vagyok...sajnos mégsem kapkodnak utánam.
2014. júl. 26. 14:05
 10/19 anonim ***** válasza:

ez még sok mindentől függ...de szerintem ez pozitív tulajdonság :) a mai üres fejű ribikkel szemben biztos előnyben van :) mert az üres fejűséget meg lehet játszani :)

meg inkább okos és művelt lányt keresek hosszú távra, mint egy üres fejűt akinek a szájába kell rágni mindent...de ez elég sok mindentől függ...mert vannak olyan butácska lányok akikben más fontos értékek vannak meg :)


21F

2014. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!