Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy akinek az életetek is odaadnátok, az a kisujját sem mozdítaná értetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 11:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Előfordult. Az ilyennel meg kell tanulni nem foglalkozni tovább. Lépj túl rajta.
2014. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, de utána rájöttem hogyha én nem érek számára semmit akkor ő nekem miért ér ? (csak elvakítottak az érzelmek).
2014. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen,volt már;de túl tettem magam rajta..
2014. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem volt ilyen szerencsére...akiért az életem adtam volna és nem is tudta, hogy létezem, őt meghódítottam és végül ő is az életét adta volna értem :) aztán kiábrándítottam, mert nem mertem kapcsolatot kezdeni és ma már boldog mással :)


21F

2014. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az első három válaszolónak köszönöm! Próbálom magam túltenni rajta.


#4

Nem értem minek írtad ezt, semmi köze nincs a kérdésemhez, hogy pipogya voltál, amikor már a karodat sem kellett nyújtanod érte.

2014. júl. 29. 12:11
 6/15 anonim ***** válasza:
igen, most is van...... érzem ahogy összeszorul a szivem, de közben mégis várok rá, h talán egyszer észreveszi h szenvedek...
2014. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, túltettem magam rajta, és még szerencse, hogy nem is kellett akkor odaadnom érte...
2014. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#6

Sajnálom, én annyiból jobb helyzetben vagyok, hogy már eléggé kiábrándultam belőle, és már egyáltalán nem várok rá, de mégis minden nap rá gondolok.

2014. júl. 29. 12:15
 9/15 anonim ***** válasza:
48%

#4:


azt aki azt sem tudta, hogy létezem de én mindent megtettem volna érte meghódítottam...ezzel azt akartam mondani, volt akit szerettem, de ő "a kisujját sem mozdítaná értem" mivel nem is tudja, hogy létezem, hát megmutattam neki magam, és megmutattam neki, hogy tényleg szeretem, és neki ez tetszett...végül észrevett :) csak én nem álltam készen rá, egy csalódás miatt...

2014. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9

Ez azért teljesen más szitu, ha nagyon akarod belemagyarázhatod, de igazából ez a te balfaxságod volt.


Én mindent megtettem volna érte, sőt nagyon sok szívességet tettem neki, nem egyszer bizonyítottam számára, hogy milyen fontos nekem, most meg még arra sem képes, hogy néhanap rám írjon, hogy hoy vagyok. :(

2014. júl. 29. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!