Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek számít, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek számít, hogy egy fiú boxert hord vagy fecskét vagy mindegy?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
inkább az számít nekik, hogy mit hord alatta
2014. júl. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erényövet.
2014. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
22%

Sokan b..uzisnak tartják a fecskét.


Mondjuk én nem ezért nem hordom, hanem azért mert számomra kényelmetlen.

2014. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Barátom azt hiszem boxert hord, de mindegy mi van rajta, úgyis letépem :D
2014. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Misa-chan55 ***** válasza:
Ha mas emberrol van szo mint a parom akkor kicsit regi modinak es gyerekesnek tartom de ezen senki nem gondolkodik el melyen hogy uristen fecsket hord stb., csak mosolyog egyet es kesz.:)
2014. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, mit hord, hanem, hogy mi van benne :)
2014. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pocak15 válasza:
Szerintem sokkal jobb ha egy sràc boxert hord. A fecske az annyira 'papàs'
2014. júl. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A barátom hordja mindkettő fajtát, mikor hogy. Igazából nem zavar se engem se őt, ő szereti ha feszül rajta tehát nem bő, meg nem lóg a szára mert azt utálja, viszont a fecskét kényelmesebbnek találja mert munka közben nagyobb a mozgástere mert a boxer hosszú szára bármennyire is nyúlós anyagú valahogy jobban korlátozza őt a mozgásban. A munkásnadrágja kifejezetten kényelmes neki az szerencsére őt nem akadályozza.

De nekem igazából édes mindegy milyen egy srác alsógatyája, ha odajutunk hogy vetkőzés, akkor az is lekerül így is úgy is, engem meg nem izgat egy alsógatyás férfi látványa, semmilyen formában nem foglalkozok vele, vagy legyen meztelen vagy legyen felöltözve. Barátom erősen mackós alkatú és egy szál alsóba sokszor elég furcsán is néz ki, de meztelenül egyáltalán nem veszélyes a látvány sőt engem az izgat is valamiért, pedig rettegtem hogy úristen hogy nézhet ki majd alsógatyába vagy meztelenül, de nem, nem volt borzasztó.

2014. júl. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem a boxeralsó jobban tetszik, de tőlem hordhatna fecskét is a Párom, ha neki az jobb lenne.


A lényeg az, hogy ne tangát hordjon. :-)

2014. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz. :D

Nekem igazából mindegy, milyen alsót vesz fel egy pasi. A lényeg, hogy mit tartogat alatta. :P

2014. júl. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!