Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kanbuli megengedett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kanbuli megengedett egy kapcsolatban akkor a lányoknak miért kell engedélyt kérniük, ha bulizni szeretnének menni a csajokkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sose kér engedélyt barátnőm, nem is kérem számon, tudjuk, hogy van egy határ és kész.
2014. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A feleségem az életben nem kért engedélyt ilyesmire. Megkérdezte, hogy van e valami program XY napon, mert csajos estét tartanak. Mondta, hogy ha nincsen, akkor megy,aztán majd jön. Mondtam oké. Fordítva dettó ugyanez.

Nem tudom miért kéne engedélyt kérnie, és milyen alapon????

2014. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sose kellett engedélyt kérnem, nem is kérnék...


Szólok, hogy ekkor meg ekkor ilyen koncert, nem leszek itthon :).

2014. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engedély? Én még életemben nem kértem engedélyt senkitől sem.

Csak mondom, hogy nem leszek itthon ekkor meg ekkor mert elmegyek koncertre/bulizni.

Vagy pl most megyek fesztiválra, szóltam előre a barátomnak, hogy ne tervezzen arra az 5 napra semmit, mert nem leszek itthon. Ennyi. Azért vagy kapcsolatban, hogy boldog legyél, nem azért, hogy korlátozzanak.

2014. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!