Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikortól válik folytóvá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól válik folytóvá egy kapcsolat? Melyik az a határ amikor már kóros a ragaszkodás? Valamint egy egészséges kapcsolatban mi a megengedett, szokásos?

Figyelt kérdés
Értem ezt az alatt, hogy milyen időközönként hivogat, tudni akarja-e mindig hogy kivel vagyok, és hogy mennyit vagyunk együtt. Tapasztalatokat is várok :)

2014. jún. 12. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt érezni kell, ugyanis mindenkinek mások az igényei és a tűréshatárok sem azonosak.


20/L

2014. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van. Nekem pl nem olyan fontos, hogy folyamatosan beszámoljon nekem, hogy ki volt, mikor, meddig és mit csináltak. Ezt várom el fordítva is, hogy ha én nem kérem számon, ős se tegye velem szemben. Attól függetlenül ha együtt megyünk el valahova, nem igazán szeretem, ha lelép valaki mással órákig beszélgetni. Ha együtt megyünk, akkor legyünk is együtt ott is.
2014. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. neked kell érezned, hogy mennyi törődést igényelsz, adni és kapni.

2.a párod ugyanígy érzi ezt magában

3.ha valamelyikőtök úgy érzi, hogy ehhez képest többet/kevesebbet kap, akkor megbeszélitek, ezért vagytok egy pár

4. a fojtó pontos jé.

2014. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!