Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran gondoltok az exetekre?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran jut eszedbe a volt barát, barátnő?

2014. júl. 29. 19:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán évente egyszer. De soha nem gondolok rá.
2014. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyre ritkábban.
2014. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekelnek az exeim.
2014. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
... ha szerelem volt akár még kölcsönös is akkor soha nem felejtjük el igazán, főleg ha ez az első volt, ha meg nem voltak érzelmek akkor ritka, hogy felbukkan az emlékek között.
2014. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én olyan gyakran ahányszor a purgatórium az eszembe jut xd :P
2014. júl. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég gyakran.

Kb. 2 hónapja szakítottam vele.

2014. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokszor, mert nem voltunk ugyan szerelmesek egymásba, de nagyon jó barátok maradtunk, pedig már 4 éve szakítottunk.

Azóta van másik pasim, egyszer bemutattam egymásnak őket, és olyanokat tudnak beszélgetni, hogy kb. nem is kellek olyankor a szobába.


Úgy gondolom, hogy kell egy bizonyos intelligenciaszint ahhoz, hogy félre tudjuk tenni, mi volt a múltban. És nálam ezt a jelenlegi pasimnak is félre kellett tudni tenni.

Sikerült, és büszke vagyok arra, hogy ilyen jó kapcsolatunk van, annak ellenére, hogy fura a helyzet. Szerintem ritka az ilyesmi manapság...


29/N

2014. aug. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló vagyok.

tegnap beállított az exem azzal,hogy még mindig szeret.

Én is szeretem,de valamiért csak egy nem szó jött ki a számon...

2014. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!