Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Képesek voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Képesek voltatok már évek múltán is szeretni valakit, akkor is ha nem vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Volt már olyan nő, akit nem tudtatok kiverni a fejetekből, évek elteltével sem, mert úgy érzitek ő az igazi?
2014. júl. 29. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:/
2014. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
és mikor téged így szeret az első szerelmed, de te mindenféle ok miatt próbálsz tovább lépni, na az is elég szar érzés
2014. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

még nincs egy éve de szerintem ez hosszú lesz, inkább nem is kezdek kapcsolatot mert nem érezném magam jól más nővel átverni meg nem szeretném őket :/

22/F

2014. júl. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetes, a legelső nagy szerelmem sosem felejtem el még mindig szeretem, pedig annak már 8 éve, tudom már nem ugyan az az ember, de ha meglátom felébred bennem valami, idővel kezelhető lesz de együtt élek ezzel.
2014. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen
2014. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3.5 éve szeretek egy lányt, anno csak néhány hetet voltunk együtt, és ő véget vetett az egésznek, amire utána azt mondta, hogy gyáva volt. Én több évig kapcsolatban voltam, de még mindig szeretem, neki meg több éve kapcsolata van, ami véglegesnek tűnik.

23F

2014. júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MancsWolf válasza:
Van. 3 évig voltunk egy pár, és 22 hónapja lett vége. Nem tudom elfelejteni, és a mai napig vágyok rá. Szeretem.
2017. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!