Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok eldobható, vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok eldobható, vagy az első legyen egyben az igazi is?

Figyelt kérdés

Provokatív és félreérthető a kérdés, íme a leírás:

Beszélgettünk 3 barátnőmmel, és 2 azt mondta, hogy nem is vágynak arra, hogy most, tinédzserként jöjjön az igazi, hanem csak azért jönnek össze valakivel, mert helyes vagy "egy párkapcsolati tapasztalatnak jó, van kivel programokat csinálni, eltellik a nyár", a harmadik azt mondta: Remélem az első pasim lesz a férjem. Ha mégsem, akkor is eleve olyat keresek, akivel el tudnám képzelni. Szerinte ez mindenki álma. Ezt már egy volt tanárnőmtől is hallottam amúgy.

Ti nektek már nem is igényetek, hogy ne csak egy barát/barátnő legyen, akit lehet cipelgetni ide-oda, hanem egy komoly kapcsolat? Mert gondolom többen fogtok egyetérteni azokkal a barátnőimmel. Tudom, nem a papír a fontos, de most úgy értem, hogy nem tudnátok leélni vele pár évet se, nemhogy egy életet, mégis összejöttök vele.

Olyan véleményt is hallottam már, hogy fiatal korban éretlen volt arra, nem értékelte volna, ha találkozik az igazival.

Várom a véleményeket.


2014. júl. 29. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Van aki ezt,van aki azt akarja ennyi,ez emberfüggő,mid a két nemnél.
2014. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
minőségi és bensőnséges kapcsolatokat szeretnék, rosszul érezném magam, ha csak azért lennék vele, mert helyes
2014. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan legyen a párod, akivel az egész életedet le tudnád élni.

Ha nem így érzel, ne legyen a párod hanem keress mást.


Peeeersze kicsi az esély, hogy örökre együtt maradtok, de ez azért van, mert az emberek változnak. Most még le tudnád vele élni az életed, 2 év múlva a pokolba kívánod. De az akkor lesz, a most meg most van.

Az élet se tart örökké, mégse lehet a halálra készülni 20 évesen.

2014. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én a barátommal szeretném leélni az életem :) egyszerűen mindenben tökéletes, jobbat nem is találhatnék :) szeret, törődik velem stb :) bár még csak 16 vagyok, sokszor tervezgetjük majd mi lesz ha én is felnövök :)

nem szeretnék senki mást, ez így tökéletes lenne szerintem, ha az első pasim lenne a férjem. (volt már előtte olyan semmi kapcsolatom, de azt inkább nem is nevezem annak..)

2014. júl. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fura.

Mert én tipikusan az az alak voltam aki a fehér lovas hercegre várt...úgy képzeltem el hogy - nagyon romantikus körülmények közt - megismerem az első páromat (az agyonidealizáltat) és boldogan élünk míg meg nem halunk.

Ennek ellenére nem a szőke herceg jött, hanem egy teljesen átlagos fiú, akivel összejöttem mert vonzódom hozzá és jól érzem vele magam...de...kövezzetek meg, az életemet nem tudnám leélni mellette. De most ő is boldog és én is. Aztán nem tudom mi lesz. De most jó, még ha elítélendő is egyesek szemében.

17L

2014. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom (és kicsiként se azt mondtam), hogy csak úgy eljárni ide-oda kell egy pasi, inkább azt, hogy legyen, járjunk, szeressük egymást, próbáljunk ki ezt-azt és tényleg legyen valami tapasztalatszerzés. Nekem az fura lenne ha az első barátom lenne aztán a férjem és életemben még csak mást meg se csókoljak. Kell egy-egy rossz tapasztalat akár, hogy meg tudjam becsülni majd azt az egyet, a nagy Ő-t. :) 18L
2014. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így van. Van aki erre vágyik, van aki arra, ez ilyen.
2014. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 20 fölött kezdtem el keresni a párom. Elsőnek az igazit akartam, de az első nem lett az. A másodikat "eldobhatónak" is elfogadtam volna, csak, hogy beletanuljak, hogy hogyan működik egy kapcsolat. Annyira egy hullámhosszon vagyunk, hogy a mai napig vele vagyok (még nem tudom, hogy második lesz-e vagy utolsó).
2014. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Az, akinek minden álma, hogy házas legyen, nem sokat ért az életből, vagy legalábbis nem jár túl nyitott szemmel.


Jó házasságot kialakítani talán még nehezebb, mint komoly szakmai sikereket elérni. Csak az gondolja, hogy minden elsőre működik, aki vakmerő, vagy aki egyáltalán nincs tisztában a korlátaival.


Nekem az a tapasztalatom, hogy egy kapcsolathoz nagyon sok kreativitás kell, a kreativitáshoz pedig rengeteg tapasztalat. Máshogy nem működik. Alapjáraton a "sikertelenség" sokkal valószínűbb, mint a siker. Ezt el kell fogadni. Ezek a tapasztalatok vezetnek el ahhoz, hogy megismerd magad, és hagyd megismerni magad más által, úgy, hogy ennek a határait is pontosan meg tudd szabni. Én egy korábbi partneremre sem haragszom, sőt, mindegyiknek hálás vagyok még a fájdalmakért is, mert rájöttem, hogy igazából a nagy részét én választottam. Van olyan igen, hogy szándékosan bántunk másokat, de viszont senkinek sem jár az önzetlen odaadás. Azt ki kell érdemelni, és soha nem szabad garantáltnak venni. Senki sem azért születik, hogy valaki mást boldoggá tegyen.


21/F

2014. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!