Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelmeket (ha volt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelmeket (ha volt) hogyan éltétek meg, illetve éltétek túl?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, elég visszahúzódó, félénk és csendes. Mikor viszont azzal a bizonyos sráccal vagyok úgymond "kinyílik a csipám", mellette bátor vagyok és felszabadult. Valahogy ezt hozza ki belőlem, ha velem van. Ám nem annyira mégsem vagyok merész, hogy elmondjam mit érzek iránta. Mivel biztos, hogy nem én vagyok az első, aki ilyen problémával küzd tanácsotokat szeretném kérni, hogy ki mit tett ilyen helyzetben. :)

2014. júl. 29. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

3 éve élem

Nem gáz... ha azt nézzük még élek. :)

2014. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én folyton plátói szerelemben vagyok.. Őszintén. Már megszoktam a viszonzatlanságot. És hogy érted, hogy hogy élem túl? Ezek tartanak életben!
2014. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A be nem teljesült szerelmek soha nem érnek véget. Azok maradnak meg legjobban az emlékeinkben. Idealizáljul őket, és ezt a tökéletes képet, mivel nem teljesül be a szerelem, nincs is esélyük elrontani. Ezekből nem lehet "kijózanodni".
2014. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam/(talán még most is picit),mint te. Szintén csendes,visszahúzódó,idegenek között csöndes lány vagyok. Viszont a barátaim,s a "plátói" fiú mellett kimerem mondani,amit gondolok, felszabadult vagyok. Tudom,hogy ő nem viszonozza az érzéseim. Sok idő telt el,s én úgy érzem,hogy túl tudnék lépni rajta,ha jönne valaki a helyébe. Mint barát úgy számíthatna rám,de elmúlna a bizonytalanság.

Gyógyír az idő,s egy más valaki. Minden esetben más az,hogy meddig is tart ez,meddig engeded magad "szenvedni".

Ha nála van esélyed, tehát egyértelmű jelet nem kaptál a visszautasításról,akkor talán van esélyed. Próbálj jelezni neki egyértelműen,s egyszer be is vallhatod neki.

2014. júl. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szintén csendes, visszahúzódó, félénk lány vagyok, csak bizonyos személyek társaságában merem önmagamat adni. Nekem annyiban más a helyzetem, hogy e mellett A Pasi mellett sem merek megnyílni, mert félek a véleményétől. De különben is teljesen mindegy, mert az életben soha semmi nem lesz közte és köztem. Én egy bizonyos ideig - amikor ritkábban láttam - , úgy éreztem, hogy túl vagyok már rajta, aztán koppantam. Hirtelen minden érzés visszajött, úgyhogy összességében kb. 4 éve van ez velem egy kis "szünettel".

Tehát tényleg az idő segít, meg persze az, ha nem vagy csak ritkán látod őt. Mindenesetre magamról tudom, hogy ha majd megint túl is teszem magam rajta, de bármikor az életben még összefutok vele, akkor újból kelleni fog egy kis idő a "felejtéshez". Szóval szerintem mindig is kicsit meg fogja dobogtatni a szívem, hiába nem szeretném.


És mindez valóban azért van, amit már egy előttem szóló leírt....az idealizálás.

2014. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőbe járok csak én fiú vagyok és csak csendes és egy kicsit humoros viszont az a lány mellett teljesen más voltam mindig hülyéskedtem no meg bátrabb is voltam elég volt ha csak egy helységbe voltunk ennek köszönhetően rengeteg barátom lett de a végén csak a barátságig jutottam a lánnyal de most is sokat gondolok rá nem tudom én se hogy lehetne el felejteni de a lényeg hogy ez már 4ve oda vagyok érte úgy hogy az utóbbi kettőbe nem is beszéltünk
2014. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam úgy kezdett elmúlni, egy hosszú (kb 4 év) plátói szerelem, hogy lett egy "picit közünk" egymáshoz, és egyre jobban láttam, hogy tényleg semmit nem jelentek neki, volt egy pár húzása, amik miatt nagyon, de nagyon lassan kezdtem belátni, amit mindenki más rajtam kívül, hogy neki soha nem kellett volna semmire ( szexre ugyan jó voltam, de ezt nem is bántam meg, mert fantasztikus volt)

Szépen lassan beláttam, hogy milyen, nem volt már előttem a rózsaszín köd...

Viszont a mai napig is, ha rágondolok, talán még mindig érzek valamit, sokszor vele álmodok és az jó érzés, utána ezen agyalok egy fél napig.... de már beszélni sem beszélek vele...

De valahol legbelül nekem ő megmarad úgy, mint az eddigi egyetlen ember akit igazán szívből szerettem...

Egy ideje véletlenül összefutottunk és én eléggé ittas állapotban elkezdtem neki bevallani mindent, hogy én őt szerettem, de már nem stb... elég cinkes volt , viszont megkönnyebbültem úgy érzem, segített ez túltenni magam, lezárni..

Túlélni meg úgy éltem túl, hogy egyszer majdnem nem :D

Visszagondolva óriási hülyeség volt bármikor is olyanra gondolni, hogy magamat bántsam bárki miatt is!!!!

Soha senki nem ér annyit, mint saját magad!

2014. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Régebben nekem is voltak ilyen szerelmeim. Volt, amelyiken viszonylag gyorsan túltettem magam, és volt, ami sokáig elhúzódott. Tudtam, hogy nagy valószínűséggel semmi sem lesz belőle, de azért próbáltam néha a közelébe férkőzni, kicsit jobban megismerkedni vele. Persze nem lett belőle soha semmi.. De aztán ment az élet, új elfoglaltságok, különböző programok, és szinte észrevétlenül el is felejtettem az egészet. Majd később jött a párom, és azóta csak ő érdekel.
2014. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló velem a helyzet, bár már személyesen nem láttam a srácot két éve, mégsem tudom elfelejteni. Voltak jobb időszakok, mikor igenis erős voltam, új barátokat, ismerősöket kerestem, és találtam is, próbáltam kilépni a komfortzónámból, ismeretlen, új dolgokat kipróbálni. És ott voltak a rosszabbak is, mikor az ágyból felkelni sem akartam, de így utólag belátom, egy kicsit inkább rólam szólt a dolog, a saját hisztimről. Tudom, hogy sosem nézett rám olyan szemmel, de képtelen vagyok túllépni rajta. Talán ha megismernék valakit, de mindenkiben őt keresem, még magamban is. 19/L
2014. júl. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!