Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Párommal most leszünk 3-éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párommal most leszünk 3-éve együtt, és szeretnék neki venni egy nyakláncot, szív medállal, fehér arany vagy sárga arany szerintetek? Illetve fehér arany nyaklánc, arany medállal? Ja és lánynak :D 20L

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Visel ékszert? Ha igen, akkor látod, hogy melyiket részesíti előnyben, a fehér vagy a sárga fémeket.

Ha nem, akkor hozd szóba a témát, nem azt, hogy szeretnél neki ékszert venni, hanem csak az ékszerek színeit, mondjuk egy kirakatnál, csak elmondja a véleményét.

2014. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én az ezüst színű fémeket jobban szeretem, de ez én vagyok. Apropó! szerintem az ezüst pont olyan szép mint a fehérarany, és szerintem egy ilyen nyakláncnak (akármiből is legyen) az eszmei értéke lesz a nagyobb.
2014. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát inkább az ezüst mert arany még nem volt nyakláncba neki de viszont arra gondoltam hogy ezüst nyaklánc és sárgaarany medál, vagy az nem néz ki jól?
2014. júl. 27. 15:37
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


ez:


[link]


Szerintetek meik?

2014. júl. 27. 15:38
 5/6 anonim válasza:
én jobban szeretem az ezüst színt, de egyénfüggő :) 21L
2014. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az első jobban tetszik.

Ezüst meg aranyszín szerintem annyira nem illik össze, de biztos lesz, aki cáfolja, mert láttam már embereket sárga és fehér aranyat (vagy ezüstöt) hordani, sőt, gyűrűk is készülnek többszínű fémből.

2014. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!