Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem kiégtem, lesz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem kiégtem, lesz ez még máshogy?

Figyelt kérdés
Elveszítettem akik fontosak voltak és azóta nem tudok megszeretni senkit, csak alkalmik alakulnak. Több oka is lehet. Túl jókat találtam, újakkal sem lelkileg, sem testileg nem volt az igazi. Nem tudom kit engedjek közel, milyen hamar. Ha lehetőség adódik, élek vele, hogy tovább lépjek, de úgy tűnik túl korán engedek közel embereket. Akár kicsit komolyabban is érdekel akár csak pár alkalomra. Félek, hogy újra elszúrom annál akivel lenne valami kis esélyünk vagy eleve komolyan sem venne. Ha egyáltalán találok olyat akivel tényleg érdekelnénk egymást. Nem tudok hinni benne, hogy boldogok lehetünk valakivel, szerintem nekem csak az ilyen pár alkalmas izék jutnak. Meg is érdemlem, hogy szenvedjek amiért visszautasítottam valakit a távolság miatt.
2014. júl. 29. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akkor éreztem így, amikor szakítás után nem dolgoztam még fel, nem értettem meg, hogy miért történt az, ami történt. Valami elromlott. Nem tudom mi. De ha így megyek tovább, ki mondja meg, hogy nem lesz megint így? Mitől lesz más? Túlléptem egyáltalán az előző páromon?

Az érzelmi veszteségek mind mind lekötik az életerőt, hacsak nem szabadítod fel újra. A végén már örülni is nehéz.

Úgy érzem, még mindig benne vagy a veszteségedben.

Először ki kell jönnöd abból, hogy bármi másba bele tudj menni. Önmagad kell helyretenned.


Ami külső segítség nélkül segíthet:

- valami nagy cél, ami intenzíven le tudja kötni a figyelmedet

- Környezetváltozás

- Egészségesebb életmód (ételek, mozgás, pihenés)

- Séták, kinézni a fejedből

2014. aug. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretném visszakapni, de lehetetlen. Ahogy az is, hogy mással boldog legyek, hiába próbáltam már másokkal is.
2014. aug. 15. 03:42
 3/5 anonim ***** válasza:

"hiába próbáltam már másokkal is."

nem mindegy, hogy kivel "próbálod".

2014. aug. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez segíthet:

[link]

2014. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt a mai buli, pia, szex, pasifaló stb. életformát élted, akkor ne csodálkozz. Én ezek helyett mindig inkább tanultam, kulturáltan töltöttem az időmet és a világ még csak most kezd igazán kinyílni számomra, főleg akkor, amikor végzek az egyetemen nemsokára, de már az egyetemen is kemény célok, megküzdések sorozata várt/vár rám a jövőben is, ami által csak fejlődik az ember. Te elcseszted, de lehet nem késő még, ez csak rajtad múlik! 24/F
2014. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!