Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a gond velem, kiégtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem, kiégtem?

Figyelt kérdés
Egy ideje folyton azon kapom magam, hogy nem tudom kiereszteni a gőzt, lanyhult az érdeklődésem az ellenkező nem iránt. Ha beszélgetni kell egy lánnyal folyton csak hül.yeségek jutnak az eszembe, ami senkit se köt le huzamosabb ideig (tudományos dolgok, orvoslás...) Családtagjaim is azzal jönnek, hogy keressek barátnőt. Próbálkoztam is egy időben, de nagy meglepetésre kudarcot vallottam, a kevés belső késztetés miatt. Nem tudom mitévő legyek :(
2014. ápr. 20. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy kiégtél. :D
2014. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szimplán csak magányos életet élsz. mint magánélet
2014. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huha bezzeg ha velem talalkoztal volna :DD gatyaba raznalak
2014. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy, huszonévesen ez még nem kiégés, csak szünetet tartasz mielőtt visszatérsz a pályára.
2014. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, ez nem szünet, már talán 1 éve nem volt semmi komoly történés..
2014. ápr. 20. 19:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ne vedd sértésnek a kérdésemet, de vonzódsz a nőkhöz?


Amikor beszélgetsz velük, akkor nem untatnak téged?


Csak úgy kíváncsiságképpen, a fiúkkal, azon belül a barátaiddal könnyebben megy a beszélgetés?


Hogy érted azt, hogy 1 éve nem volt semmi? Előtte volt viszonyod nőkkel? Meddig mentél el velük?

2014. máj. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!