Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki találkozott már szívdobogás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találkozott már szívdobogás fetissel?

Figyelt kérdés
Van olyan lány vagy fiú, akit felizgat a szívdobogás, a fonendoszkóp, a szívhallgatás? Vagy találkoztatok már olyannal, aki ilyesmire izgult? Osszátok meg a tapasztalataitokat, plíz!

2014. júl. 30. 01:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajolj rá a mellkasomra és hallgatsd, tök izgató.. :DD
2014. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt gyakorin olyat is találsz! ,:D Tán te az vagy? :D
2014. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én arra izgulok, ha valaki vesz levegőt.
2014. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is szereti, mikor hozzámbújik, elkezdünk szexuális témákról beszélni és nekem egyre hevesebben ver a szívem.
2014. júl. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártunk, de volt egy lány, akivel amolyan "szexbarátok" voltunk és aktus után amikor pihentünk, mindig ráhajtotta a fejét a mellkasomra. :)
2014. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem nevezném fétisnek, de az enyémet kíváncsian hallgatják! Két műbillentyű van beépítve a szívemben. Ha negyvenen nem hallgatták meg, akkor egy sem! Orvostan hallgató fiúk és lányok, orvosok, professzorok, ismerősök. Egy csendes szobában lehet hallani; kicsit olyan, mint az időzített bomba a filmekben.


Persze szex után igen hevesen tud ketyegni :)A feleségem izgult, amikor betették. Ez jó pár éve volt, azóta megszoktuk. Ha nem hallaná, az felizgatná, mert akkor nagy baj lenne ... Nekem már nem.

2014. júl. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én hallottam már róla.

60-70 éve volt divat ez,hogy lemezre vették asszem marilyn monroe szívhangját meg lehetett venni és fogyott is.

2014. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs is jobb, mint hallgatni, ahogy egy gyönyörű szőke szépség apró testében kicsinyke szíve pumpálja a friss, ízletes életet adó vért.


Na, most megéheztem.

2014. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!