Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor miért találkozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor miért találkozott velem?

Figyelt kérdés
Pár hete rám írt fb-n egy srác,hogy mennyire szeretne velem találkozni. És mikor végre úgy döntöttem, hogy fogok is vele, mert normálisnak tűnt, beszélgettünk cseten párszor, mondtam ok. Igaz, randiról késett 1 órát, nem tettem szóvá. Magáról nem nagyon mesélt. Nem kérdezett semmit. Mikor mentünk haza, megkérdeztem, hogy rólam mit gondol? Ekkor azt mondta, hogy Jajj, hagyjuk már az ilyen kérdéseket. Aztán megmutatta a plüssállatait a kocsijában, adott két puszit, semmit se mondott, este váltottunk pár szót még. Megkérdeztem tőle, hogy most akkor mi volt ez az egész, arra nem válaszolt, pedig megnézte és van rá ideje.
2013. júl. 22. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

"pedig megnézte és van rá ideje."


Hö?


Amúgy 90%, hogy szexet akar.

2013. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Amélia:) ***** válasza:
Én nem keresnék válaszokat :D Hagyd a francba, komolytalan.
2013. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy borzasztó béna, vagy nem akar semmit.
2013. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-asnál az igazság
2013. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!